Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fatherofall
Gerçek Advedat kasdas
KonumAntalya, Muratpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Aralık 2012
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SATILDI SAPPHIRE Radeon HD 7870 GHz Edition başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
SAPPHIRE Radeon HD 7870 GHz Edition 2GB GDDR5 256 BIT Core Clock 1050MHz , 2 x DVI (1 Single Link, 1 Dual Link) 1 x HDMI 1 x DisplayPort ... Mesaja git »
Ürünler "0" sıfırdır. G.SKILL Ares Series 16GB (2 x 8GB) 240-Pin DDR3 2400 (PC3 19200) Fiyat: 330TL 2 Adet Kit var. CÜretici web Sayfa... Mesaja git »
SATILIK AMD FX 4100 ve ASUS M5A97 EVO + THERMALTAKE CONTAC16 SOGUTUCU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
Silinebilir.... Mesaja git »
ASUS MAXIMUS V EXTREME başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
ANAKART FULL KUTULUDUR SİSTEMİMDE SORUNSUZ KULLANIYORUM GARANTİ YOK SADECE WİFİ KABLOSU BAĞLANTISINI KESİP TEKRARDAN BAĞLADIM FİYAT 590 TL DİR ... Mesaja git »
SATILIK / GSKILL RIPJAWSX 2*4GB DDR3 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
Ram Marka: Gskill Model: Ripjawsx 2*4GB Ddr3 Hız: 1600Mhz Fatura: Var Garanti: Var (2... Mesaja git »
ASUS M5A97 Serisi Kullananlar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
eski konuyu hortlatmakistemiyorum ama ben şimdi asus'un m5a97 serisinden birini alcam ama hangisi daha yeni hangisi daha iyi forumda aramadım cevabı v... Mesaja git »
SATILIK/UYGUN FİYATA KOMPLE SİSTEM/TAKSİT YAPILIR başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Edifier M1380 2+1 Subbofer fiyatı nedir ? yani parça satışı var mı? hayırlı satışlar .... Mesaja git »
ALINIK İPHONE 4S SAĞLAM başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Canim o fiyata illaki vardir... Mesaja git »
ALINIK İPHONE 4S SAĞLAM konusunu başlattı (5 yıl önce)
SAĞLAM KAYITLI NAKİT 500 LİRAYA .Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Versus uygulaması ile pek çok şeyi kıyaslama imkanı mümkün başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Çok güzelmiş denemek lazım :)... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078