Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
islamzeki
Gerçek Adİslam Zeki AKSU
Doğum Tarihi25 Nisan ****
KonumSamsun,İlkadım
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Aralık 2012
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Cevap: Canon MG3550 Service Mode Problemi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Sorun neymiş?... Mesaja git »
Cevap: Cevap: Canon MG 3550 Servis Modu Alma başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Kapat aç çıkıyor hocam. Ama bu modelin servis modunda bir sorun var. Anakartı perte çıkmıştı benim yenisiyle değiştirdim yine perte çıktı. Alınmaması ... Mesaja git »
Migros Money Kart başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Alabilirsiniz.... Mesaja git »
Cevap: Lenovo ve UPS kargo rezaleti başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Servis iadeyi Kahramanmaraş'a gönderseydi daha çok gülerdim. Bi' dahaki sefere artık... Mesaja git »
Cevap: Migrosta sandvicler 1 alana 1 bedava başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
4 temmuza kadar devam ediyor sanırım.... Mesaja git »
Erdoğan gitse benim hayatımda ne değişecek? başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Oy vermemek ne demek ?? Bunun anlamını bilmeyen insanlar hukuk okuyorlar. Ondan sonra dünya düzdür adaleti yoktur. Böyle tipler yüzünden işte.... Mesaja git »
1800 sandıkta muhalefet görevlisi eksiği var başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Müşahit olduğunuz sandıkta oy verebilirsiniz. Muhtarlıktan bir evrak almanız yeterli bunun için. Kendi sandığınızda vermeniz şart değil eğerki müşahit... Mesaja git »
Efsane Kampanyalar Türk Telekom'dan! 1000dk,1000sms,20 GB=45TL başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Teşekkürler işe yaradı. Peki başka kampanya var mı şuan yeni hat için alabileceğim. 2KAT falanda denedim kabul olmadı?... Mesaja git »
Efsane Kampanyalar Türk Telekom'dan! 1000dk,1000sms,20 GB=45TL başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Efsane Prime 20GB Tarifesinde olupta PRIME 30GB almakta sorun yaşayan var mı? Ben alamıyorum bir türlü hata veriyor.... Mesaja git »
Vınn Çekim Gücü Arttırma başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
https://tr.gearbest.com/networking-communication/pp_227646.html?wid=1433363¤cy=TRY&vip=4520808&gclid=EAIaIQobChMIyeGWuL_b2wIVEGwbCh2tWAwXEAQYAyA... Mesaja git »
Arkadaşları

SinneR38
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.086