Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
islamzeki
Gerçek Adİslam Zeki AKSU
Doğum Tarihi25 Nisan ****
KonumSamsun,İlkadım
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Aralık 2012
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 11 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Noktalar turkcell bayilerinde çıkmıyor. Arada çıkan var mı var. Tesadüftür.... Mesaja git »
Cimri olup olmadıgımı nasıl anlarım başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
IBAN numaramı pm gönderiyorum.Hesap dökümüme göre cimri olup olmadığını anlayacağız.... Mesaja git »
Nakit kullanmayın banka kartı kullanın diye kamu spotu yapmışlar başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Axess (akaryakit_market) 4x100/40 TL çip para (Axess Mobil 60 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bu kampanyadan sonra yenisi gelir mi? Market için. Fikri olan?... Mesaja git »
Neden parali ailelerin çocukları daha başarılı acikliyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Turkcell bip sürpriz nokta[günlük 1 GB ve sürpriz hediyeler] başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Artık hiç çalışmıyor.... Mesaja git »
lifecelde çıkmak ceza uygulanırmı başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Herhangi bir kanalda MH'ye sorabilirsiniz cayma bedelim ne kadar diye.... Mesaja git »
Turkcell bip sürpriz nokta[günlük 1 GB ve sürpriz hediyeler] başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
1 tane ödül verdi. Günlük hak 5. Şimdi hakkınız doldu diyor. Kim 1 GB isteri geliştirenlere yaptırmışlar bunu anlaşılan.... Mesaja git »
ParaMara Steam Key %25 indirimli konusunu başlattı (23 gün önce)
Uygulama içinden kartınız ile alabiliyorsunuz. İninal kredi ing kartları... Mesaja git »
Hız Testi Ne Kadar Kota Yer? başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Basitçe; Download 100 MB Upload 500 MB çıkan hız testinde 150 MB trafik tüketilir. Net rakam değildir. Yaklaşık değerdir.... Mesaja git »
Arkadaşları

SinneR38
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125