Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tuncapak
Gerçek AdTunca PAK
Doğum Tarihi19 Ocak 1979
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 92
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xbox One Kablosuz 3.5 jack ve Xbox One Kinect 2 almak istiyorum. Cihazlar ikinci el olabilir. Kriterim cihazların hasarsız ve sorunsuz çalışıyor... Mesaja git »
kinect ve sarj kitli joypad!e talibim.... Mesaja git »
Satılık - Bose SL2 wireless surround link konusunu başlattı (4 yıl önce)
Ses sistemlerinde arka iki kolonu wireless bağlamak için kullanılır. Tüm sestemlerinde kullanılabilir. Orjinal bose'dur. Çok az kullanılmıştır. ... Mesaja git »
Note 2'de camera klasörünün kurtarılması konusunu başlattı (5 yıl önce)
Arkadaşlar note 2'de yanlışlıkla fotoğraf silerken camera klasörünü sildim. Ve söz konusu klasörde 1100'e yakın yurtdışında çekilmiş fotoğraf vardı. T... Mesaja git »
Alınık - PGA478 soketli T serisi core 2 duo işlemci başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
hemen belirteyim nasıl olmuşsa olmuş ve fark etmemişim su an kullandığım 6gb ram 533mhz çalışıyor. yaptığım müdehale ile sistemde %20 ila %30 ajanta... Mesaja git »
Alınık - PGA478 soketli T serisi core 2 duo işlemci başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Oyun oynamıyorum onu belirteyim. Genelde photoshop ve indesing kullanıyorum. Yalnız video renderların da sıkıntı yaşıyorum. Bunun için işlemci ve r... Mesaja git »
Detaylı cevabın için teşekkür ederim. Isı problemi dediğin gibi laptop da çözülmesi zor bir problem. onun için üst seviye işlemcileri hedefimden ç... Mesaja git »
Saol kardeş T9600 yada P9700 ilk tercihimdir.... Mesaja git »
ACER ASPİRE 6935G DERNEĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Dostlar ben benim 6935 revize ettim bir süredir 2gb 533 mhz 4gb 600 mhz toplam 6gb ram cdrom u söküp yerine 500gb hdd 120 gb ssd'yi d... Mesaja git »
teşekkürler 800fsb zaten işlemcim. board da çalışıp çalışmadığından emin olmamakla birlikte 1066 fsb tercih ediyorum. Gerçi pm45 chipset var o da... Mesaja git »
Arkadaşları

yusufozgiray2
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
BCF9442887154111874D8A67743B45DF.jpgBCF9442887154111874D8A67743B45DF.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078