Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zek
Gerçek Ad 
MeslekYazilim Muhendisi
İlgi AlanlarıMTB&Yol Bisiklet, Hi-fi, Head-fi, Dagcilik, Indoor Kurek
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Nisan 2002
2. el mesaj sayısı: 126
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kurutmalı Lg mi Sansung mu ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
selamlar, herkes bilip bilmeden yazmis birseyler, acikcasi ben adam akilli ne bir tavsiye ne de bir bilgi bulamadim bu konuyla ilgili. herkes konusuyo... Mesaja git »
DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
hocam soylendigi gibi altinda yaza dogru bir dusus trendine girmesi bekleniyor, yine soylenene gore bu dusus baya surecek, tabi bilinmez ama, gorucez.... Mesaja git »
Sony PS4 Pro Komple Set Yurtdışına taşınacağım için gözüm gibi baktığım Sony PS4 Pro setimi satıyorum. Cihazların tamamı Türkiye'den satın alınmış... Mesaja git »
DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ben 157 den ciktim, tahmin ettigim gibi dolar dususe gecti, eger ons da hareketlenme olursa girerim tekrar ben.... Mesaja git »
Satılık Ps4 Pro / Çift kol başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Yurtdışından alınmıştır. Faturası yoktur. Cihazda hiçbir sorun yok. 2 adet orjinal ds4 ile beraber 1450₺. Kocaeli de elden teslim edebilirim. ... Mesaja git »
SONY PlayStation VR + PS Camera başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
merhaba arkadaslar kunlanmadim icin sattiyorum full herseyi vardir kamera hdm kablo grantini bittiş tarihi 21.01.2019 vardir demo cd oyun istiyorsani... Mesaja git »
(SATILMISTIR) PS4 PRO 1 TB, 2 ADET KOL, 19 OYUN VE 1 YIL PLUS UYELIGI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Merhaba arkadaslar.Nakit ihtiyacimdan dolayi satiyorum.Oyunlarin hepsi dijital ve tek bir hesaptadir, 4 oyun haric haric tamami cihaz icerisinde yuklu... Mesaja git »
hocam, genel olarak usd nin deger kaybedecegi heryerde konusuluyor zaten. teknik analiz. yabanci forumlarda da gorebilirsiniz. ama ulkemizde tepki nas... Mesaja git »
PS4 PRO 1 TB SIFIR SATILDI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
SATILDI PS4 PRO 2 yıl amazon garantili ambalajına dokunulmamış sıfır cihazdır. Tek kolludur. Yalnızca Ankara içi elden teslim yapılır. Şehir dışına s... Mesaja git »
guzel yukseliyor, 1264 su an... Mesaja git »
Arkadaşları

RedD

theunforgettable

***radyo***

Papirus

pegasus777

ProfXavier

tema59
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: [Satilik][Takas] Hifiman Fiio E12 Indirim
Alıcı: lzerk
Tarih: 14 Temmuz 2016; 14:50:28
Yorum
Sorunsuz alışveriş,ilgili satıcı,güvenilir.
Genel Puan

Ürün: HRT Music Streamer II+ DAC
Alıcı: celalettin53
Tarih: 27 Haziran 2015; 20:33:21
Yorum
teşekkür ederim sorunsuz bir alışverişti.
Genel Puan

Ürün: Sewell Direct Deadbolt Banana Plugs
Alıcı: srdr_52
Tarih: 24 Şubat 2015; 23:03:35
Yorum
Güzel alışveriş. Kaliteli ürünler.
Genel Puan

Ürün: Sewell Direct Deadbolt Banana Plugs
Alıcı: Orada Olmayan Adam
Tarih: 22 Ocak 2015; 10:34:40
Yorum
güvenilir satıcı sıkıntı yok
Genel Puan

Ürün: SATILDI Son Indirim XBox360 Slim250GB-RGH,Wireless Wheel Mat Kasa
Alıcı: sefirr
Tarih: 1 Ocak 2015; 20:07:36
Yorum
Cihaz arkadaşın söylediği gibi sıfır ayarında. Sıkıntısız bir alışveriş oldu kendisine teşekkür ediyorum.
İmza
AVR: Pioneer SC-1223-K Front: Magnat Quantum 677 - Bi-Amp Surround: Heco Victa Prime 302 Center: Heco Victra Prime 102 Cable: Supra Ply 3.4@Front,Center - MonoPrice 2x12AWG@Surrounds @GLS Spade - Sewell Direct Banana, Supra MKII 2.5 Power Head-Phone: Beyerdynamic T90@plusSound Cable Mod, Grado SR60i@Pad Mod - Sedef Audio La-Figaro 336c Tube Amplifier Clone, HRT Music Streamer HD DAC HTPC: Silverstone Grandia GD09 - Asus A88XMA - AMD A6 6400k APU - 8GB DDR3 - 60GB Kinsgston V300 SSD - 9TB HDD & Zyxel NSA325v2 NAS Server Game Console: XBox360 TV: Sony 47" LCD - DSmart Laptop: Macbook Pro Mid 2012 - 16GB Ram - Samsung Evo 256Gb SSD PC: Creative Extreme Music - Acoustic Energy Aego M

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.110