Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SystemRQ
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine Sınırsız kaldı.
Gerçek Ad 
Konum, 00
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Kasım 2012
2. el mesaj sayısı: 57
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MUHABBET KUŞUMUN ÜZERİNE BASTIM :((((((( başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
geçmiş olsun kardeşş... Mesaja git »
Satılık Intel I7 4790K İşlemci (Rezerve) konusunu başlattı (3 yıl önce)
İşlemcinin Faturası 15 günlüktür.Sistem dağıldığı için İşlemcide boşa çıkmış oldu.Forumdan Teacher nickli kullanıcıya rezerve edilmiştir. Fiyat :... Mesaja git »
yeni tip ultra nano Bere aldim başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Ultra Nano bere öylemi ? Pazardan alınmış 3 liralık bere bu , ne güzel trollüyorsun öyle sen... Mesaja git »
En Son İzlediğiniz Film başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
http://www.imdb.com/title/tt0816692/ Bu filme verilecek puan 10'dur.Bazıları , Christopher'ın abartıldığını söylemiş.Gülüp geçiyorum , Fi... Mesaja git »
En Son İzlediğiniz Film başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Evet , Filmdede belirtiliyor zaten.Bakire Anne diye. Film , Dede Paradoksuyla ilgili.Hatta sana 3dk'lık bir video vereceğim , 2012'de pay... Mesaja git »
İVANA SERTLE FOTOĞRAF ÇEKİLDİM SSLİ başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
sarılıp öpüp fotoğraf çekilebildim :D... Mesaja git »
Amazon da Logitech G930 Headset İndirimi (69.99$ ) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
G930 Hakkındaki incelememi önceki konuya yapmıştım Lakin konu uçtu.Buraya bırakıyorum , alacak ve kullanacaklar için ön fikir olsun ; +Malzeme ka... Mesaja git »
'dh forum resmi' boom beach başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
G930'u kısa süre inceledim.İlk görüşlerim ; +Malzeme kalitesi kesinlikle çok iyi +Kulakları sıkmıyor , Lakin iyice kavrıyor.Uzun süre kullanım... Mesaja git »
AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Kulaklığı forumdan bir arkadaşa sipariş ettirdim.Ödemeyi kendisine yapmıştım , sağolsun çok yardımcı oldu.Bu yüzden ödeme aşaması hakkında bilgim yo... Mesaja git »
Arkadaşları

Knocknight

deryatek

Herculetr
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: 11 Aylık - Türkiye Garantili Samsung Galaxy S4 | Fatura Kutu ve Aksesuarlı | SATILDI
Alıcı: R@N
Tarih: 20 Kasım 2014; 17:37:34
Yorum
Sağlam ve güvenilir satıcı teşekkürler .
Genel Puan

Ürün: Razer Black Widow 2013 ULTIMATE - Kutulu - Garantili (ACİL FİYAT) - Satıldı
Alıcı: callofdutyf
Tarih: 20 Kasım 2014; 17:37:05
Yorum
Sorunsuz ürün,sorunsuz alışveriş.teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: SATILIK - M5A99FX PRO R2.0 Anakart | Garantili - Faturalı - Kutulu | SATILDI
Alıcı: abdullah_macun
Tarih: 14 Kasım 2014; 12:42:23
Yorum
Sağol dostum; çok anlayışlı bir arkadaş...
Genel Puan

Ürün: Gigabyte R9 290 3X Windforce OC (Battlefield 4 Edition) [SATILDI ] [Özel Tasarım]
Alıcı: nmm1716
Tarih: 27 Şubat 2014; 18:55:49
Yorum
Güvenilir bir arkadaş sorunsuz bir alışveriş oldu. Ürün ve ve ürün içeriği dedigi gibi tamdı. Kart tertemizdi.
Genel Puan

Ürün: Sata2 - Samsung 500GB 7200Rpm HDD (Alındı)
Alıcı: ::FoxRiver::
Tarih: 4 Eylül 2013; 2:09:37
Yorum
iyi bir alışverişti
Genel Puan

Ürün: CORSAIR 8GB (2x4GB) Vengeance DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram (Referans)
Alıcı: x-men38
Tarih: 3 Eylül 2013; 12:55:29
Yorum
Arkadaş parayı yatırdı. Bende aynı gün içinde ürünü gönderdim.Güzel bir alış veriş oldu.
Genel Puan

Ürün: (Referans) FX 8350 & ASUS M5A99FX PRO R2.0
Alıcı: -MoDeStUs-
Tarih: 3 Eylül 2013; 12:50:38
Yorum
Aslında ürünü satan benim :) Arkadaşla sorunsuz bir alışveriş oldu.
Genel Puan

Ürün: 700W (80+) Bronze Psu - Referans İlanı
Alıcı: niskaji
Tarih: 3 Eylül 2013; 12:45:31
Yorum
Ürün tarafımdan SystemRQ nickli Emre kardeşime satılmıştır.Kendisi ürünün fiyatını benim kargolayabileceğim günden 1 gün önce göndermiş ve alış veriş sorunsuz tamamlanmıştır.Son derece güvenilir bir kardeşimizdir.Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.Herkese hayırlı alışverişler.
İmza

Hakkında
<<
MC Donalds Türkiyede geçen 5 Ay sonunda , 29.04.2014 Tarihinde istifamı verdim.Zalimin zulmünden değil , Mazlum'un Ahından Korktum.
  • Çalıştığı Yer : MC Donalds
  • Rütbe : ★★★★★
  • Bölüm : Servis Kasacı / Koşucu
    Ayın Ekip Üyesi

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.109