Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
arbak
Gerçek Ad 
MeslekSoftware Developer
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ekim 2012
2. el mesaj sayısı: 45
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sevgilimle sözlendikten 1 gün sonra ayrıldık (GECE EDİTİ SON) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Kayınbirader de foruma üyeymiş.... Mesaja git »
Konkordato Acı Tecrübesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Burada mesele devletin şirketi koruması değil; inşaat balonunun oluşmasına destek vermesi ve ranta sebep olması. Hala akıllanmayıp düşük faizli konut ... Mesaja git »
Konkordato Acı Tecrübesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İşte bu yüzden, bu zamana kadar hükümete hiç oy vermemiş olan ben, bir sonraki seçimde ibb için AKP'ye oy vereceğim. Arkadaşlar, batmanız gerek. İş... Mesaja git »
Elektronik Fiyatları İnanılmaz Derecede Uçtu başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Yatırım tavsiyesi.... Mesaja git »
Kedimize ÇOK ACİL KAN GEREKİYOR (İstanbul) konusunu başlattı (9 ay önce)
ÇOK ACİL KAN GEREKİYOR Viral enfeksiyon hastalığından muzdarip, kan değerleri oldukça düşük olan kızımıza acil kan arıyoruz. Kan nakli için aşağıdaki... Mesaja git »
35 TL'ye satın aldım, sıkıntısız kurdum hocam. Lanet olsun ****e...... Mesaja git »
22 Şubat 2018 tarihinde 47.50 TL karşılığında "Windows 10 Pro" lisansı satın aldım. 2 gün önce ilk defa kullanmayı denediğimde "Geçersi... Mesaja git »
Kılıçdaroğlu Belgeleri Açıklıyor [SON DAKİKA] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Bellway Limited hakkında Isle of Man resmi internet sitesinde yayınlanan resmi belgeleri aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz:... Mesaja git »
Merhaba, Bellway Limited hakkında Isle of Man resmi internet sitesinde yayınlanan resmi belgeleri aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz:... Mesaja git »
ASUS MX279H - 300 TL (Panel Değişimi Gerekmekte) konusunu başlattı (bir yıl önce)
Merhaba, Bugün temizlik yaparken yanlışlıkla monitörü hafif şekilde öne yatırdım. Panelinde bir çatlak oluştu. Resimler aşağıda yer almaktadır. Onun h... Mesaja git »
Arkadaşları

gobl1n

Emperyoro

umut_baris

Metal-Gear

EgLé...*

TA5IKY

Xx_RazorBlade_xX

eyyorlamam

İzmirli Samuray

talhayilmaz

şerlok

fullyalive

DursunKorkar
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Software Developer

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Notebook
Asus

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094