Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KaanBilgisayar
Gerçek AdKaan Bilgisayar
Doğum Tarihi19 Ağustos ****
İlgi AlanlarıTransport Design.
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ekim 2012
2. el mesaj sayısı: 34
Son mesaj tarihi: 6 yıl önce
Son giriş tarihi: 6 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
32gb iphone 3gs konusunu başlattı (6 yıl önce)
arkadaşım adına satıyorum, irtibat numarası pm ile verilecektir. arkasında ufacık klasik iphone catlagı vardır genel anlamda cok temızdır. yazılım v... Mesaja git »
Mondeo'mu Passat Variant'mı? başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
passatı aldım hepinize teşekkürler. ikisinide yanyana inceleme fırsatım oldu ama nedense mondeo çok kaba saba şişik ve boş bi araç gibi geldi.... Mesaja git »
ZAR KEHRİBAR-Elektronikle takas konusunu başlattı (6 yıl önce)
Göz nuru olan tesbih koleksiyonumu eritmeye karar verdim, tesbih 3 adet zardan yapılmıştır, imame halkalıdır, taneler aynı zardan işlenmiştir, orjinal... Mesaja git »
Mondeo'mu Passat Variant'mı? başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
peki mondeo özellik olarak daha boş ve düz vites, bunların bi eksisi olmuyormu sizce?... Mesaja git »
Mondeo'mu Passat Variant'mı? konusunu başlattı (6 yıl önce)
arkadaşlar 2sinden birini alıcam sadece hangisi doğru tercih olur bunu merak ediyorum. teknik detaylar bunlar http://www.sahibinden.com/otom... Mesaja git »
SATILIK İ7 740QM MOBİLE işlemci (laptop için) başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
pahalı arkadaşım satman çok zor.... Mesaja git »
3. nesil core i5 - HP PROBOOK 4540S H4Q74ES ÜSTÜN KALİTEYE SAHİP BUSİNESS CLASS BİR LAPTOPDUR!!! ÇOK AZ KULLANILMIŞTIR. KOZMETİK OLARAK 100 ÜZERİ... Mesaja git »
Galaxy Tab 8.9" 16gb 3g+wifi GT-p7300/ TAKASLI konusunu başlattı (6 yıl önce)
Ürün 1 haftalıktır, full kutu içeriğine sahiptir. Laptop Vb. ürünler ile takas olabilir. İstediğim rakam Temsili olarak 850tl. http://img13... Mesaja git »
ZAR KEHRİBAR-Elektronikle takas başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Orijinalden alıntı: no gravity hocam ürünü yaptırdığın zar yeni dökümlerdenmi eğer değilse eski parçadan kalan var mı test için? eski zar, ... Mesaja git »
Alınık tablet başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
tesadufe bak aynı anda bende sana referans ısteği attım:) güle güle kulan... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
Yaptığımız işin sorumluluğunu biliyoruz.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156