Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zad1986
Gerçek AdAlaettin DAŞDEMİR
Doğum Tarihi30 Ağustos ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 218
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HP ENVY 13-AD100NT INTEL CORE i5-8250U 1.6GHZ-8GB-256GBSSD başlıklı konuyu favorilerine ekledi (14 gün önce)
Hiç kablo zahmetine girmeden var olan ağınızı genişletmek istiyorsanız "Repeater" (tekrarlayıcı) adı verilen "Universal Repeater" modu özelliğine sahi... Mesaja git »
TP-LINK TL-WA801ND 300 Mbps N Kablosuz Multi-SSID/Client/Repeater başlıklı konuyu favorilerine ekledi (22 gün önce)
Yaklaşık 3 ay önce satın almış olduğum TP-LINK TL-WA801ND ürünüm ihtiyaç fazlası olması sebebi ile satılıktır.Ürün access point,repeater,client modlar... Mesaja git »
+++++iPHONE 6S KUTULARI ++++ ŞARJ ADAPTÖRLERİ+++ SIFIR EARPODS 3.5MM+++ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
2 adet iPhone 6s kutusu; Gold 16gb - space gray 64gb Kutular sağlamdır, içerisinde kitapçıkları mevcuttur. Tane: 20 TL 2 adet üç uçlu ... Mesaja git »
İPHONE 7 ve 7 PLUS KUTUSU + ŞARJ ADAPTÖRÜ VE USB KABLO başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
İphone 7 ve 7 Plus kutuları var elimde. İçinde orjinal şarj aleti ve kablosu ile verilecek. Kulaklık yok. Kargo dahil 100 TL.... Mesaja git »
? Orijinal iphone 6S 7/8/X Kutularının Aksesuarlarıdır ? • FİYAT LİSTESİ • ? 1 mt USB Lightning Kablosu : 75? ? USB Şarj Adaptörü :75? ? 6S Kulaklık F... Mesaja git »
SİZ HANGİSİNİ TERCİH EDERSİNİZ (SEAT IBIZA X SKODA FABİA) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Peugeot 2015 308 bluehdi EAT6 olur mu? C4 bulamadım. Teşekkürler.... Mesaja git »
SİZ HANGİSİNİ TERCİH EDERSİNİZ (SEAT IBIZA X SKODA FABİA) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Dediğiniz araca baktım. Exclusive donanımı tam istediğim gibi ama fiyatları yüksek ya da km.si. 1.2 puretech exclusive buldum bir kaç tane. Benzinli ... Mesaja git »
Teşekkür ediyorum ama otomatik olmalı. eşim ve kızım kullanacak...... Mesaja git »
Kore araçlarına baktım. Biraz yakıt fazla. Donanım olarak zayıflar. Güvenlik ekipmanları zayıf geldi. Rio ve bulabilsem uyguna Ceed düşünmedim değil.... Mesaja git »
Arkadaşları

cagataybas

mitrox

CeCeKa

reis_06

anycs

fezaoto
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: ANKARA'DAN SATILIK GARANTİLİ WILDFIRE S>>>250 TL.
Alıcı: fezaoto
Tarih: 7 Aralık 2014; 11:07:01
Yorum
teşekkkürler, ilgili dürüst satıcı
Genel Puan

Ürün: ANKARA'DAN SATILIK GARANTİLİ WILDFIRE S>>>250 TL.
Alıcı: fezaoto
Tarih: 20 Ocak 2013; 0:55:08
Yorum
çok tşkler son derece güvenilir ilgili alışverişten öte sohbet edilesi
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Mercedes
Mobil cihaz
iPhone
Takım
Beşiktaş
TV
Panasonic
Ses Sistemi
Harman Kardon
Notebook
Dell

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094