Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
er.dyz
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 119
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 10 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Gear İcon X Kapalı Kutu konusunu başlattı (5 ay önce)
Selamlar Telefonun yanında hediye gelen icon x kapalı kutu olarak satılık 550 tlSistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
14 ağustosta doldurduğum formun icon x hediyesi 3 eylülde geldi arkadaşlar... Mesaja git »
Selamlar Gear iconx bugün geldi bana da, kutuyu açmadan satmayı düşünüyorum.Alıcı arkadaşlar mesaj atabilir. 550 tl düşünüyorum.... Mesaja git »
★★★ Samsung Galaxy Note 9 Ana Konu ★★★ Elinizdeki cihazi on testlerini yapip ederini hesaplayan ve sonrasi da e... Mesaja git »
Tablet İle Takaslık Xbox One X konusunu başlattı (6 ay önce)
Selamlar, Xbox One X cihazımı yaklaşık 3 ay önce Mediamarkt'tan aldım ve alışamadım. Toplamda 10 saat civarında kullanılmıştır.Sıfırdan farksı... Mesaja git »
Takaslık Xbox One X konusunu başlattı (6 ay önce)
Selamlar, Xbox One X cihazımı yaklaşık 3 ay önce Mediamarkt'tan aldım ve alışamadım. Toplamda 10 saat civarında kullanılmıştır.Sıfırdan farksı... Mesaja git »
Takaslık Xbox One X başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Oyun yok,kutudan çıktığı haliyle satılık.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
1.5 sene önce sıfır s7 edge aldığımda aynı sorunla karşılaşmıştım.Hattınız türk telekom ise müşteri hizmetlerini arayıp sıkıntıyı bildirin.Bağlantı ay... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Ekim ayından beri J7 pro kullanıyorum,geçenlerde gelen güncellemeye kadar ekran hassasiyeti çok iyiydi.Güncellemeyi yükledikten sonra çok kötü oldu,te... Mesaja git »
*****HTC U11 Kulübü***** başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Arkadaşlar doğubankta incelediğim u11 cihazda ekran alt tarafı hafif karanlık gibiydi,cihazın bütün serileri bu şekilde mi yoksa bana mı denk geldi?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141