Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
PCMuhendisi
Gerçek AdOğuzhan Çıtak
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: 41 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hayırlı olsun; bendede hiç bir sıkıntı yok, 1 gün rahat yetiyor. batarya orijinal gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. ayrıca sahte lg bataryası nas... Mesaja git »
2si1 | Siri'ye okulu bombalayacağım dedi, yakalandı! başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Helal olsun siri bacıma hemen polise ihbarda bulunmuş... Mesaja git »
Mağazayı inceledim, maalesef orijinal değil; satıcı birebir replika ürünleri yurtdışından ithal edip satıyor, ama işinizi görür gibime geliyor, fiyatı... Mesaja git »
Sürekli kullanımda 3.5 saat sarj gidiyor normal kullanımda 1 günü kurtarıyor. %2'deyken bile telefon kapanmıyor. Pubg oyununda 20 dakikalık oyun %... Mesaja git »
Buyrun batarya; Satıcı çanakkale resmi lg bayisidir profilini inceleyebilirsiniz ayrıca aynı satıcı n11 dede mevcut profil yorumlarından bakabilirsini... Mesaja git »
Ayırca Android 7 resmi güncellemeyi beklemeyin; LG türkiye'ye e-posta gönderdim, güncelleme gelmeyecek dedi, bazı problemler nedeniyle güncelleme ... Mesaja git »
**[SATILIK] LG G4 ORJİNAL DERİ ARKA KAPAK ADETLİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (14 gün önce)
**LG G4 ORJİNAL KAPALI KUTU DERİ ARKA KAPAK** LG G4 SİYAH Renk arka kapak kapalı kutu üründür elimde 80 adet mevcut hepsini birden alan olursa rakamda... Mesaja git »
Arkadaşlar batarya sıkıntısı olanlar gittigidiyorda lgnin çanakkale servisi orijinal lg türkiye ithalatı bataryayı 70 liraya satıyor ben aldım telefon... Mesaja git »
Reklamsız Radyo başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Güncel... Mesaja git »
TURKCELL Avantajlı faturasız hat varmı? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
An itibarı ile Lifecell Hoş Geldin 2GB tarifesine geçtim 27tye memmunum. 2+2 ve illere özel kampanyasıyla toplam 5gb interneti var.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094