Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
chicho
Gerçek Adcengiz ozmen
Doğum Tarihi27 Eylül ****
MeslekMedya
İlgi AlanlarıTeknoloji
Konumİstanbul,Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 75
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: 6 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
hocam benim telefonun güç entegresinden şüpheleniyordum fakat snapdragon 801 işlemcisi gitmiş. onunda değişimi yapılmıyormuş. direk anakart değişmesi ... Mesaja git »
Bu bahsettiğiniz olay sürücü imzalamayı devre dışı bırakmak sanırım. Bunu flashtool sürücüleri kurarken sürücü imzalamayı devredışı bıraktım ve z2 sür... Mesaja git »
Açmadım sanırım hocam. cihazı aldığımdan beri güncellemelerden hariç bişey yapmadı. sadece android 6.0 çıktığında beğenmeyip stock rom ile 5.1 e geri ... Mesaja git »
xperia companion ile onarma işlemine giriyorum. Cihazım algılanmadı veya başlatılamadı seçeneğini seçiyorum. sonra ses kısma tuşuna basarak usb kabloy... Mesaja git »
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var, 4 yıldır kullandığım z2 telefonum durduk yere birden takılarak çalışmaya başladı. bende kapattım sim kartı, hafı... Mesaja git »
DELL S2716DG/S2416DG KULLANICILAR KULÜBÜ (2K/144 HZ/1MS/G-SYNC) başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Şöyle bir yorumları okuyordum sonlara doğru film kopmuş ve ilker burak kardeşimiz bir çuval inciri devirmiş şaka bir yana tam bu monitörü alma isteği... Mesaja git »
Merhaba, Elimde h80i soğutucu var. bunun hortum girişlerinde çatlamalar var ve ledleri arızalandı sanırım. sadece yeşil yanıyor. Corsair den yardım iç... Mesaja git »
kardeş bahsettiğiniz adımlar 5.1.1 de bulamadım. ayarlar-ses ve bildirim-uygulama bildirimleri adımları var bunun içinde yazılım güncelleme var fakat ... Mesaja git »
hocam bende bir sıkıntı çıkmadı. sony yazısında biraz uzun beklemişti bende de fakat sonunda geçmişti. sabırsız davranmış olabilirsiniz. eğer dediğini... Mesaja git »
hocam açıkcası güvenemedim fark olup olmadığına dair. ama ukraina romunu da indirdim. muhtemelen bundan sonra o romu kullanacağım. bilgi için teşekkür... Mesaja git »
Arkadaşları

gonuldagi

mertstar15

kpt_kagan

zeyko34
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SIFIR SABERTOOTH X79 LGA 2011 UYGUN FİYATA
Alıcı: nerrath
Tarih: 22 Temmuz 2015; 23:20:59
Yorum
Genel Puan

Ürün: Satılık Q9550 E0 + Titan Cpu Cooler + P5Q Deluxe + U3S6 Sata3 kart + Corsair Dominator 2*2 DDR2 1066
Alıcı: morfen
Tarih: 11 Mayıs 2013; 5:08:35
Yorum
teşekkürler sorunsuz alışveriş
İmza
// OPEL ASTRA J HB SPORT S.P 1.6 CDTI 136 HP //
// INTEL I7 4820K 3.90 GHZ Turbo 10MB LGA2011 / Corsair H80i Liquid // ASUS ROG X79 RAMPAGE IV FORMULA // GSKILL DDR3 4*2 GB Quad 1600 mhz CL8 // NVIDIA GTX 780 3 GB GDDR5 384 BIT, DX11 // // ASUS MX239H 23'' IPS //
SAMSUNG 850 PRO 256 GB SSD // WD 1 TB Caviar BLack 64MB 7200rpm Sata3 // GXT33 Laser Gaming Mouse // Seasonic X-750 KM3 80+Gold // CM HAF 912 Advance USB3.0 // Creative 5700 5.1 Digital //
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
TV
Sony
Ses Sistemi
Logitech
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Western Digital, Samsung
Ekran Kartı
Zotac
Kombi
Bosch
Modem
Zyxel
Beyaz Eşya
BOSCH

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094