Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aodabas
Gerçek Adalper odabas
KonumEskişehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 24
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Asus DSL-AC68U başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
3 ettik galiba geçen hafta elektrik gidip geldi, sonuç DSL sinyali yok... çözüm mü galiba oda yok... Galiba interneti kapattıracağım... Mesaja git »
SN257I01MT Bulaşık, fiyatı nedir? Bunun dışında Almanya üretimi model yok mu?... Mesaja git »
Lenovo Yoga 910: İnce çerçeveli ve 4K ekranlı dizüstü başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Türkiye satışı var mı? hiçbir sitede göremedim... Mesaja git »
Eskişehir'e sonunda Süperonline fiber geliyorr!!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Tarife ucreti ve detaylari nedir acaba. Baglandi mi internetiniz... Mesaja git »
Huawei P8 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Tesekkurler... Mesaja git »
Huawei P8 Lite Ana Konu ve Kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
3 aylık faturalı, garantili sıfırdan farksız p8 lite satılıktır. Kendim kullanmadım bir tanıdık vodafone dan almış açıkçası piyasası nedir onuda bilmi... Mesaja git »
MSI GE60-70 DONANIMSAL VE YAZILIMSAL SORUNLAR (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
MSI GE60 PC2 Apache bilgisayar MSI logosunda takılı kalıyor. BIOS menuye girilmiyor varmı acaba böyle bir problemle karşılaşan.... Mesaja git »
internetin akşam 5 ile gece 12 arası bariz şekilde yavaşlaması başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Aynı problem sadece benim saatler değişik, gündüz 11 gece 2 arası çok yavaş gece 2 sabah 11 arası çok hızlı. Hergün aynı şey tekrarlıyor.... Mesaja git »
🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
cvp için teşekkürler. beni anlayan birilerinin olması da güzel. Az kalsın hatayı kendimde aramaya başlayacaktım. linkini gönderdiğiniz konuyu oku... Mesaja git »
🔴 Vodafone Net FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 🔴 başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Modemim Asus dsl68u. Hattim 60 mbit destekliyor. 30mbit abonesiyim. Hat degerlerim iyi gozukuyor. Ancak abonelik baslangicindan beri hep sikinti... Mesaja git »
Arkadaşları

MGMuhammet

returk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094