Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
macarxp
Gerçek Admesut acar
KonumTokat, Erbaa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Apple AirPods [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Pupa kayseri rezaleti!!! Arkadaşlar bende de 1 senelik airpods var. müzik dinlerken sağ kulaklık diğerinden %30 daha hızlı bitiyor Appleı aradım prem... Mesaja git »
Apple AirPods [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar bende de 1 senelik airpods var. Müzik dinlerken sağ kulaklık soldan daha erken bitmeye başladı % 30 civarında fark oluyor. bu durum garanti... Mesaja git »
JailBreak iOS [11 - 11.4.1] / Sorunlar - Çözümler - Öneriler başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
hocam anladığım kadarıyla senin jb yi electra dan tekrar aktif etmen gerekiyor. cydia yı ilk yüklediğin anda yaptığn işlemleri tekrar yapıp jb aktif e... Mesaja git »
JailBreak iOS [11 - 11.4.1] / Sorunlar - Çözümler - Öneriler başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Arkadaşlar benim cydia da en son günleleme ile gitti. cihazda filza yüklü bütün tweakler çalışıyor ama cydia helper gelmiyor. bunu nasıl yükleye bili... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 12 - 12-1.2 - “ROOTLESS” ÇIKTI !!! başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Hocam nasil yukleniyor biraz acik yazar misini?... Mesaja git »
Arkadaslar bioprotect i nasil aktif edecegiz. Satin alinmiyor bunu bypass edecek bir tweak yok mu... Mesaja git »
JailBreak iOS [11 - 11.4.1] / Sorunlar - Çözümler - Öneriler başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Arkadaşlar bioprotech uygulamasının full sürümü var mı? satın almaya çalışıyorum olmuyor. Kullanan var mı nasıl çalıştıracağız?... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 12 - 12-1.2 - “ROOTLESS” ÇIKTI !!! başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Hocam videodaki gibi işlemi yap cydia yı silip tekrar kurabilirsin.... Mesaja git »
JailBreak iOS [11 - 11.4.1] / Sorunlar - Çözümler - Öneriler başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Cihazda icloudtan komple cikis yap parmak izini kapaat cihazi ucak Modunda islemi tekrar yap. Hatta electra sayaci geri saymaya basladigi zaman uygula... Mesaja git »
Aynı durum bende de var. okadar denememe rağmen bir türlü jb yapamadım. sonra bir baktım ekranda cydia var ama açılmıyor sürekli ekrandan atıyor. ne... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094