Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
barudi18
Gerçek Adahmet şahin
KonumAnkara,Mamak
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ağustos 2012
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 17 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Aliexpress Ana Konu • Güncelleniyor başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
ürün nasıl hocam ben genelde kodi den maç izlemek ve sosyal medya kullanmak için alacağım.... Mesaja git »
yok o fiyat çıkmıyor hiç bir şekilde... Mesaja git »
Bende takipteyim karar veremedim.... Mesaja git »
Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Yeni güncelleme gelmiş arkadaşlar 8.5.1.0 karalı 428m şimdi yüklüyorum... Mesaja git »
Ps4 Slim 500gb 599TL (BIM - Tavsiye) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
BİM satın alma bölümünde çalışan birine sorduk.onlar stokları görebiliyorlarmış talebin çok olduğunuda söyledi.... Mesaja git »
Ps4 Slim 500gb 599TL (BIM - Tavsiye) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Arkadaşlar maalesef stok kalmamış , talep çokmuş........ Mesaja git »
Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
O kişi ben oluyorum hocama tekrar teşekkür ederim ALLAH razı olsun.Bu forumda böyle yardımlaşmaların dahada artması lazım.... Mesaja git »
Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Şimdi türkcel müşteri temsilcisi ile görüştüm kullanım facebok ve google olarak gözüküyor ve en fazla 200kb ilgn,ç bir durum acaba izinlerdemi bir s... Mesaja git »
Arkadaşlar benim telefon mıu8 e geçtikten sonra mobil veri kapalı olmasına rağmen internet kullanıyor hattım turkcel bu problemi yaşayan başkası varmı... Mesaja git »
Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
7.5.2.0 Kararlı 34mb yeni güncelleme geldi sadece ekran düzenlemesi diyor başka birşey değişmemiş.... Mesaja git »
Arkadaşları

Confused46
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094