Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
filojistoN
Gerçek AdEnes
Doğum Tarihi17 Şubat 1997
KonumEskişehir,Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Anladım, yarın ilk iş Müşteri Hizmetlerini arayıp sistemdeki Sözleşmemin mail atılmasını, tarifemin bilgilerini isteyeceğim. İlk ayın faturası normal ... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Selam hocam. Sözleşme ortalarda yok, Jet Fatura sayfasında 3 ay sonra sözleşme yüklenir diyor, buradan vodafone bayii çalışanı tarafından yaptırdım, ... Mesaja git »
Yahu arkadaşlar, donanımhaber üzerinden Genç Aile 100mbit 200gb AKN 24 Ay taahhüt verelim dedik, verdik, Jet Fatura kısmında "Vodafoneluya Özel 3 Ay D... Mesaja git »
RTX2080 Düşük Fps Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Offf senin gibi insanların bilgisayar konusunda tavsiyeler verdiğini görmek beni hayattan soğutuyor.... Mesaja git »
RTX2080 Düşük Fps Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Ben sadece niye düşük performans alıyorum sorusunu gidermeye çalıştım. Yayın açma amacı olan bütçesi kısıtlı birisi için 2700x gayet yeterli, iyi ya... Mesaja git »
Ryzen lar 1080p 144 hz sistemlerde iyi performans vermez oyunların performansını cpunun single thread performansı belirler. Bu yüzden İntel düşük çeki... Mesaja git »
Ryzen seni 1080p de yavaşlatıyor sorun o. Yayıncılar oyun bilgisayarlarina Intel koyar, yayın bilgisayarlarina Ryzen. 1080p de 144hz nin hedeflendigi ... Mesaja git »
2700x e çöp falan diyen kekoları blokla geç. Senin tek hatan bu sistemi 1080p de kullanıyor olmak. 1440p için sistem kurmuşsun 1080p monitor takmışs... Mesaja git »
Gözlük camını bezle silip sonra çizildi diye ağlayanlar için ; Gözlüğü çeşmeyle ıslatın önünü arkasını, Cama arkalı önlü birer damla alkolsüz olan b... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: AC: Syndicate Çift Hak
Alıcı: awenasa
Tarih: 12 Ekim 2018; 16:44:39
Yorum
Genel Puan

Ürün: Detroit: Become Human Digital Deluxe + Heavy Rain (Primary Hesap)
Alıcı: Gabriel TR
Tarih: 24 Eylül 2018; 18:34:00
Yorum
Dürüst arkadaş Tavsiye ediyorum
İmza
"This morning. I was just a drop, a single drop, that soon became a river..."

TG
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Samsung S9+
Oyun Platformu
PS4
Hakkında
_

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125