Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
rerus
Gerçek AdMehmet Sürer
Konumİstanbul, Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Temmuz 2012
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 21 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Trendyol &Freezone Sinema & Mediamarkt & Turna & Tchibo & Morhipo &Avansas başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Merhaba Hocam, n11 66/700 kupon durmakta mıdır?... Mesaja git »
Örnek Klima Montajları(Klima Alacakların Dikkatine) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Öncelikle vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim. Ankastre olsun istemiyoruz. Servis (Özyüksel Elektronik) ile cumartesi günü görüştüğü... Mesaja git »
Örnek Klima Montajları(Klima Alacakların Dikkatine) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Merhaba, 30 metrekare ofis için Vestel Raindrop Inverter 18 A klima aldık. Montajını servis yapacak. Dış ünitenin binanın dış cephesine konması ya... Mesaja git »
Klima tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Merhaba, 30 metrekare ofis için Vestel Raindrop Inverter 18 A klima aldık. Montajını servis yapacak. Dış ünitenin binanın dış cephesine konması yas... Mesaja git »
alarko carrier xpower gold mu toshiba suzumi mi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Merhaba, klimamızı alalı 2 sene oldu. Bu süreçte başka bir eve taşındık. Tekrar montajını yaptırdım. Hiç bakım yaptırmadım. Buna rağmen ne koku, ne se... Mesaja git »
Kapalı Kutu Avrupa Model iPhone 6S 64 GB Gold & Silver başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Çok teşekkür ederim Akif Bey.... Mesaja git »
Alınık Iphone 6S Plus 64 GB konusunu başlattı (3 yıl önce)
Merhaba, Iphone 6S Plus 64 GB cihaz aramaktayım. Cihaz sıfır ve kapalı kutu olmalıdır. Renk olarak silver ya da space gray tercih sebebidir. TR&#... Mesaja git »
IPHONE 6S PLUS 64GB (ŞOK FİYAT) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Sağlık olsun Eren Hocam, mahçup ettin beni. Geçmiş olsun tekrar, olur böyle şeyler. Başka alışverişlerde görüşürüz inşallah :)... Mesaja git »
IPHONE 6S PLUS 64GB (ŞOK FİYAT) başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Ben teşekkür ederim hocam. Hayırlı olsun :)... Mesaja git »
Teknosa Altlimitsiz 50 TL Hediye Çeki 40 TL konusunu başlattı (3 yıl önce)
Ödeme: EnparaSistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094