Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Tayyi_mekân
Gerçek AdŞükrü A.
Doğum Tarihi26 Aralık ****
KonumEskişehir,Odunpazarı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SIFIR - Redmi Note 6 Pro 4/64gb - Mi 8SE 6/64gb başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
hocam eft yaptım pm bakın... Mesaja git »
Xiaomi, Meizu, LeEco, One Plus, Iphone Lcd Ekran ve Yedek Parçaları başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Dostum XIAOMI Redmi Note 4' nün siyah rengi var mı elinde... Mesaja git »
Elektrik faturalarındaki Soyguna kim dur diyecek? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Dağıtım gideri %250 zam yapmışlar kaç gündür fatura bekliyordum bugün 125 tl elektrik faturam geldi. Dağıtım gideri 35 tl yazmışlar bir önceki ay 8 tl... Mesaja git »
03.11.2015 Salı Günü İddaa'da Büyük Vurgun Yapılacak!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Bunlar dolandırıcı sakın kanmayın. Facebook 2/1 maçı verip sadece malum sitede oynanıyor diye birçok kişide görmüştüm. Üstelik bu kişiler işi iyice ab... Mesaja git »
08 mayıs ideal kupon konusunu başlattı (4 yıl önce)
113 Hifk - Inter Turku GS 2-3 114 Jaro - Rovaniemi KG var 115 Kuopion - Helsinki GS 2-3 105 Eskişehirspor - Kasımpaşa KG var TOPLA... Mesaja git »
2 Tane Skor Veriyorum - HAFTASONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Evi arabayı sattım dandiğin maçlarına bastım. Şuan dublex daire almak için emlakçıya gidiyorum. Teminat olarak kuponu göstereceğim bakalım emlakçı ne ... Mesaja git »
Sizce bu kişi dolandırıcımıdır ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Faceboktakiler her maça şike diyor oynadığı maçı bak fener ile bursa biri şampiyonluğa diğeri uefa oynuyor ne şikesi lan demezler mi adama ? O gün y... Mesaja git »
S5 mini 199 tl nasıl oluyor ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Peki 2 yıl garanti vermiş bu telefonu alsam orada yazılan 16 gb dahili hafıza 16mb kamera 2gb ram gibi özellikler doğru çıkar mı?... Mesaja git »
S5 mini 199 tl nasıl oluyor ? konusunu başlattı (4 yıl önce)
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-galax-s5-mini-2-yil-garantili-ustelik-kapida-kontrollu-205198724/detay 199 tl http... Mesaja git »
ufo gördüm yemin ederim başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Kayan yıldızlar hızlı mı kayıyordu yavaş mı ? Neden sordum bu ufolar uzaktaysa aynı yıldız gibi duruyor ağır hareket ediyor yanından uçak falan geçe... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094