Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
rehagüner
Gerçek Adreha güner
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 220
Son mesaj tarihi: 7 yıl önce
Son giriş tarihi: 7 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
^^ SE Xperia Neo V 1 GHz l 3.7'' 480x854 l 5 Mp l 720p l HDMI Out ^^ başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: fatihalptekin doğru diyosun, kaçmış gözümden. emin ancak proximity sensor ler altimeter sensorler gibi yerçekimine göre çalı... Mesaja git »
^^ SE Xperia Neo V 1 GHz l 3.7'' 480x854 l 5 Mp l 720p l HDMI Out ^^ başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Dikkat edersen var mı yok mu diye sormuyorum. Telefon yatay konumda iken çalışıyor mu diye soruyorum. Anlaşılsın diye maddeler halinde yazdım ama.... Mesaja git »
Arkadaşlar telefonu kullananlara bir sorum var. Xperia Neo V modelinde Proximity Sensor ( yakınlık sensörü ) arama yapınca telefon yere paralel konumd... Mesaja git »
Son kez indirim yapılmış ve 400 TL'ye inmiştir fiyat.... Mesaja git »
3g yok ama otobüslerdeki wi-fi ya da usb üzerinden 3g modemler sayesinde internete bağlanabiliyorsunuz. Ben otobüsün wi-fi ağından bağlanmıştım.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094