Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
CuteLz
Gerçek AdVeysel Elite
Konumİstanbul,Tuzla
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 104
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 9 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Marea/Bravo/Brava Forumu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
3D DLP Gözlükler ve ViewSonic 3D Dönüştürücü başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
1 adet Hi-Schock marka gözlük sn. nerocu arkadaşımıza satıldı. sadece 1 adet kaldı.... Mesaja git »
1x Dönüştürücü bana ait Neredeyse hiç kullanılmadı. 1x DLP Hi-Shock marka gözlük. (Kutusuz) - Aktif Gözlük - Pilli (4lü DLP kutulu olan gözlükl... Mesaja git »
3D DLP Gözlükler ve ViewSonic 3D Dönüştürücü başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Selam Nohackmove, Bir önceki mesajımda da belirtmiştim. DLP teknolojisi kullanıyor. Marka farketmez, zaten Projeksiyonlar DLP çalışıyor. Gözlüğün ya... Mesaja git »
2 Ufak Kardeşimi Sevindirmek İstiyorum (KODLAR DAĞITILDI ) başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
İyi bir düşünce. Yalnız hep bedava gelen/ yanında hediye edilenleri vermekveya SATMAK yerine. acaba bugün gidip de bir çocuğu veya bir yaşlı/muhtacı s... Mesaja git »
Discovery Şarj Soketi Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Soket arızası eğer tekrarlamışsa, bilinki orada ne hat kalmıştır ne de yol. Anakartı değiştir en mantıklısı :) Önemli olan ilk tamiri iyi iyi/sağlam... Mesaja git »
general mobile discovery şarj sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Yeriniz neresi? Eğer İstanbul Anadolu tarafındaysanız yardımcı olmak isterim.... Mesaja git »
3D DLP Gözlükler ve ViewSonic 3D Dönüştürücü başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
3D Gözlükler DLP teknolojisi olan tüm TV ve Projeksiyonlarda kullanılabilir, yani AKTİF Gözlüktür. 120Hz veya üstü olan tüm cihazlarda sorunsuz çalı... Mesaja git »
özel mesaj cevaplandı. iyi günler... Mesaja git »
Projeksiyonumu elden takas ile verdim, buradan linki kaldırdım ve bana ait olan bir 3D Dönüştürücü ile arkadaşımın sattığı 3D Gözlük ilanlarını ekledi... Mesaja git »
Arkadaşları

mitrox

hozes

tolga_casanova

dupree

yavuzsaid
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Referansa gerek yok ALLAH korkusu olsun insanda. . .Sürekli Alışveriş Yaptığım Arkadaşlar: Mitrox, FATALIST, Player, ısırgan, dupree, gulmeftunu, Alışveriş Yaptığım Arkadaşlar: ömerözkan, Gündoğdu, garuda, Goki, tonymontana3242, vektor1987, badboy®, svideoz, dragonchaser, Tulgacan, gogo_326, speed6716, ferhatsb,alirıza1,hozes,tolga_casanova,Supervisor_ , AliTelli, tucker2, jeofizikci, Wurunkatte, Legend

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109