Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Barbaroscakir
Gerçek Adbahadır
Doğum Tarihi19 Mart ****
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 28
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 13 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
AMD Radeon 7 ile Ultra Detay Division 2 deneyimi başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Saclar ne durumda abi? Konu ile alaksiz ama arka ve yanlarda baya artis var.... Mesaja git »
WhatsApp Web sürümüne yeni bir özellik geldi başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Sayende dunya kurtuldu dostum... Mesaja git »
Türk yapımı Dark Inside isimli oyunun fragmanı yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Guzele benziyor, satin alinir.... Mesaja git »
Bosver hocam, bu boş tipler hiçbir zaman bitmez. Sen bize fikir verip kafada ki soru işaretlerini yok ediyorsun, Teşekkürler.... Mesaja git »
Hayirlisi olsun hocam. Benim teller cok ince tirsiyorum valla olumlu sonuc olursa ileride bakabiliris ( :... Mesaja git »
Instagram videoları üzerinden ürün satın alınabilecek başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Boyle bir sey oldugunda ewoocommerce, shopify ki ben genelde shopify kullaniyorum musterilerim icin hepsi ucar gider.... Mesaja git »
QLC NAND bellekler sayesinde HDD tamamen terk edilebilir başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Dual dendigi zaman ayni anda iki farkli islemcinin ortak balans alarak calismasi gibi bir sey cagdastiriyor hocam. Multi tek seferden tek yerden bir i... Mesaja git »
Avustralya'da Yaşıyorum - Metal ev ortami başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yok oyle birsey yahu. Ne zaman gazetede dogru durust bi haber gordun? Bahsettigin yer Avustralya`nin kuzeyi Darwin. Timsah falan oralarda yasiyor sica... Mesaja git »
Avustralya'da Yaşıyorum - Metal ev ortami başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Orumcek degilde 80 ayak gorunumlu bi 40 ayak 2 defa bacagimi isirdi... Mesaja git »
Teknolojiye yön verecek yeni bakanlar belli oldu başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Arkadaşları

Muhammet

Kronos35

muhammet.cskn

Nea7607

Umutstan
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: silinsin
Alıcı: OPTİMİST
Tarih: 18 Ağustos 2016; 22:15:10
Yorum
Elden teslim aldım, ialnda belirttiği gibi sıfır kutusunda, tertemiz işlemci aldık. Güvenilir bir arkadaş.
Genel Puan

Ürün: 50TL Saphirre HD 3870
Alıcı: xgitaristx
Tarih: 28 Nisan 2016; 13:53:54
Yorum
Genel Puan

Ürün: 850TL Sony pcg-41213m i7 8GB Ram 13,3inc
Alıcı: meganne
Tarih: 20 Nisan 2016; 14:04:46
Yorum
forumun kaliteli üyelerindendir.sağlam kargo ve sorunsuz alışveriş oldu...
Genel Puan

Ürün: 1800TL Dell 5558 i7 16GB Ram (Sıfır-Garantili)
Alıcı: aserver
Tarih: 24 Kasım 2015; 17:44:00
Yorum
Görünürde ne sıkıntı ne problem var.
Genel Puan

Alıcı: milliyet
Tarih: 29 Ekim 2015; 21:27:10
Yorum
Ürünü elden aldım. Arkadaşın dediği gibi sıfır kapalı kutuydu. Güvenilir bir arkadaş teşekkür ediyorum kendisine.
Genel Puan

Alıcı: eDIIIM
Tarih: 16 Ekim 2015; 9:48:27
Yorum
Genel Puan

Alıcı: Guest-A5776C7B6
Tarih: 4 Ağustos 2015; 12:45:21
Yorum
Genel Puan

Alıcı: thecardigans
Tarih: 22 Aralık 2014; 10:00:15
Yorum
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Ses Sistemi
Creative

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109