Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dtmnyars
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi20 Ağustos ****
Konum, 00
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 31
Son mesaj tarihi: 23 sa. önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Asus Strix Gtx 1070 Oc [1.900TL] konusunu başlattı (23 sa. önce)
Ürün vatan bilgisayardan alınmıştır 1 yıl daha garantisi vardır. KESİNLİKLE MİNİNG VS YAPILMAMIŞTIR SADECE OYUN OYNANDI! En ufak hata kusur yoktur ku... Mesaja git »
[SATILDI] EVGA 1000P2 + Kırmızı Sleeved 750TL! konusunu başlattı (2 ay önce)
Ürün 15 Ekimde amazondan alınmıştır yanında orjinal kırmızı sleeved ve orjinal siyah kablolarıyla beraber verilecektir.Kutu içeriği tamdır 1 ay bile k... Mesaja git »
Intel 9. Nesil Hakkında Herşey / Z390 Anakartlar / Overclock başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Masterların genelinde var hocam sanırım bu sorun internette araştırdığımda gördüm ben de c stateleri kapatınca düzeliyor sadece boştayken geliyor.... Mesaja git »
Intel 9. Nesil Hakkında Herşey / Z390 Anakartlar / Overclock başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşımla iki adet z390 aorus master anakart aldık iki anakarttada boştayken masaüstünde cpu kısmından cw sesi geliyor ama sadece boştayken, biostan... Mesaja git »
[SATILDI] EVGA 1000P2 + Kırmızı Sleeved 750TL! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Güncel... Mesaja git »
Asus Maximus X Code Z370 - SATILDI konusunu başlattı (2 ay önce)
Ürün yaklaşık 2-3 ay önce amazondan alınmıştır sıfırdan hiç bir farkı yoktur kutu içeriği eksiksizdir.En son bios yüklüdür 9.Nesil işlemci kullanacakl... Mesaja git »
İslemci Fanini Yanlis Mi Taktim başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Biosu defaultlayıp deneyin bir de termal macunu kalın sürmüş olabilir misiniz ?... Mesaja git »
XTU Benchmark Garip Ses başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Biosu kurcaladım fakat dediğiniz ayarları göremedim daha detaylı bakacağım bir forumdada buna benzer bir şey yazılmış teşekkür ederim. :)... Mesaja git »
XTU Benchmark Garip Ses başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
8700k ydı bir önceki işlemcim onda böyle bir ses yoktu 9700k yı taktıktan sonra çıkıyor fakat işin garip yani occt,prime95 vs gibi stres testlerin hiç... Mesaja git »
XTU Benchmark Garip Ses konusunu başlattı (3 ay önce)
Merhabalar arkadaşlar bugün i7 9700k yı sistemime taktım XTU'nun benchmark testinde işlemci kısmından ciyaklama şeklinde ses geldiğini fark ettim faka... Mesaja git »
Arkadaşları

Knisath

kadirinanir
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: [SATILDI] EVGA 1000P2 + Kırmızı Sleeved 750TL!
Alıcı: ayyiLDiz06
Tarih: 12 Ocak 2019; 17:34:23
Yorum
Ürün gayet temiz sorunsuz sıkıntısız, arkadaş üründen de iyi :) Üründen çok zeki kardeşimi tanıdığıma sevindim...:)
İmza
İ7 9700K - Asus Maximus XI Formula - Corsair H150İ - Evga 1000P2 - Asus Rog Strix OC Gtx 1070 - Gskill Trident Z Rgb 16Gb 3200 C14 - Corsair Crystal 570X Red - Sp 120 Rgb 6x - Asus MG248Q 144hz 1ms - Samsung 860 EVO 250GB - Wd Blue 1TB Ssd
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
BMW

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.098