Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ammocihe
Gerçek Adcihan artık
Doğum Tarihi20 Nisan 1988
Meslekharita teknikeri
KonumMardin
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Aralık 2005
2. el mesaj sayısı: 27
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 17 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Masaj Koltuğu ve Masaj Minderleri Tavsiye Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
aralık-2018.. bilgisi olan varsa paylaşabilir mi... Mesaja git »
audi a4 design paket tfsi aldim. beklentilerimin üstünde. 1000 km yol yaprim. 68 lt benzin harcadım. superb cok tikirdiyor, bence kiyaslanmaz bile..... Mesaja git »
2018 a4 1.4 tfsi design passat comfort 1.6 tsi dsg superb prestige 1.6 tdi dsg... Mesaja git »
dolu dolu yaziniz ve guzel incelemeleriniz icin tesekkur ederim. bilinçli yorum. ağzınıza sağlık... Mesaja git »
merhaba arkadaslar. engelli arac bütçe sınırında bulunan bu 3 aracın asagidaki kriterlere göre 1-10 puan arasi kıyaslamasını yaptim. hepsinin test sü... Mesaja git »
Lenovo V110 80TL0011TX İnceleme başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Selamünaleyküm... Cihazı uzun araştırmalar sonucunda bir hafta önce N11 aracılığıyla Mersin Penguen bilgisayardan aldım. Anlık 100 TL indirim çek... Mesaja git »
Ofisimize 4 adet laptop konusunu başlattı (2 yıl önce)
Kiymetli arkadaslar. Çalıştığımız ofise 5 adet laptop alinmasi lazim. Bunu icin arastirma gorevi bana verildi. Forumun eski bir mudavimi olarak sizle... Mesaja git »
Arkadaşlar ben genrise nin analizini uzun süre önce yaptıranlardan biriyim body forumlarının birinde de yazım mevcut zaten.Genrise ile hiç bir bağlant... Mesaja git »
Reflex Nutrition Instant Whey Protein nin içerisinde %25 Buğday proteini mevcut arkadaşlar ben aldım kutunun üzerinde yazıyor.... Mesaja git »
Arkadaşatan 2 Kutu 2100 Genrise Whey Protein Instant + 2 Kutu 2250 Genrise Genmass Gainer aldım gayet ilgili bir arkadaşımız yardımlarından dolayı teş... Mesaja git »
Arkadaşları

victorist

koko69
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK Packard Bell EasyNote MT 85 serisi
Alıcı: cepciniz83
Tarih: 10 Kasım 2010; 14:58:51
Yorum
önce cihazı gönderdi sonra ücretini yatırdım. güveni ve samimiyeti için çok teşekkürler.
İmza
suçlular iktidarda kahramanlar sürgünde ölür...
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Hyundai

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109