Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cemir7
Gerçek Adburak
MeslekElectrical&Electronic Eng. / Computer Network Eng.
İlgi AlanlarıEverthing which has Electricity
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 142
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
5 İNCİ KOR. İS.A./KIRKLARELİ PINARHİSAR - BEDELLİ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
hakkımızda hayırlısı olsun o zaman :)... Mesaja git »
5 İNCİ KOR. İS.A./KIRKLARELİ PINARHİSAR - BEDELLİ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhaba, whatsapp grubunu ilk sayfaya ekledim. Benim sevk tarihim 29 06 2019 sizinki ne zaman?... Mesaja git »
2018 Bedelli Askerlik Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bunu ilk sayfaya taşımak lazım. Pınarhisar'a bir an sadece ben gidiyorum sandım. :)... Mesaja git »
5 İNCİ KOR. İS.A./KIRKLARELİ PINARHİSAR Burada bedelli askerlik yapacak olan arkadaşlar aşağıdaki whatsapp ve facebook gruplarına girip tertiplerini... Mesaja git »
EVGA GTX 1080 SC ACX 3.0 Sıfır Efsane Fiyat (acil- indirim geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
indirim geldi... Mesaja git »
Google Earth keşif odaklı yenilendi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
bu 3d görünüm bi harika dostum. bu hatayı yapan türk olsa kafasına kafasına vururlardı. ... Mesaja git »
EVGA GTX 1080 SC ACX 3.0 Sıfır Efsane Fiyat (acil- indirim geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Sahibinden.com linki : https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-evga-gtx-1080-sc-acx-3.0-kutusunda-jelatini-... Mesaja git »
Kartım EVGA almanyadan değişimden gelmiştir sıfır kutusunda hiç açılmamıştır.Garantiden döndüğü için eski üründen devam etmektedir garantisi 2018in 9.... Mesaja git »
HP Omen 17 incelemesi "GTX1070 ve G-Sync panel" başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Elinize sağlık son 1 senedir gördüğüm en güzel incelemelerden biri olmuş.... Mesaja git »
Referans İlanı BF1 konusunu başlattı (2 yıl önce)
referans ilanıdır.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Arkadaşları

kesin09
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Referans İlanı BF1
Alıcı: Jerksabird
Tarih: 6 Mart 2017; 11:42:51
Yorum
Sağlam ürün ve anlaştığımız gibi belirlenen saatte aldım. Kendisine ve davetine teşekkürler :)
Genel Puan

Ürün: Referans Ilani
Alıcı: Heartseeker
Tarih: 29 Ağustos 2015; 20:46:12
Yorum
Tesekkurler.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Samsung
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Asus

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078