Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ibrahimaksoy_23
Gerçek Adibrahim aksoy
Doğum Tarihi24 Ağustos 1983
Meslekjeoloji mühendisi
İlgi Alanlarıpc, spor, cinema
Konumİstanbul,Güngören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Aralık 2005
2. el mesaj sayısı: 136
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 12 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SATILDI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
SATILIK SIFIR GIGABYTE AORUS Radeon RX 580 8GB FATURALI GARANTİLİ BACKPLATE ürün sıfır hiç kullanılmadı Bugün elime geçti alıcısına hayırlı olsun Fiya... Mesaja git »
ASUS ROG Strix Radeon RX 580 8GB Gaming OC/Satıldı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
ASUS ROG Strix Radeon RX 580 8GB Gaming OC - Mayıs 2017 Vatanbilgisayar faturalıdır, kutu ve içeriği tamdır. 31 ay daha yurtiçi garantisi bulunmakta... Mesaja git »
LG G2 32 GB BEYAZ  (Dalgalanma) 150TL başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Telefon satıldı mı?... Mesaja git »
AVEA ÇIKIŞLI APPLE İPHONE 6S PLUS ACİL başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Telefon satıldı mı?... Mesaja git »
AVEA ÇIKIŞLI APPLE İPHONE 6S PLUS ACİL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
PAZARLIKSIZ SON FİYAT 2100 tl indirdiğim kadar indirdim 15 ay daha garantisi var şubat 2018 e kadar avea çıkışlı ürün acil gel al 05412273118 numaram ... Mesaja git »
Ati Sapphire Radeon HD 4890 başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
satıldı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
satıldı... Mesaja git »
Nvidia Geforce GTX 980Ti SLI ile ULTRA Detay Oyun Keyfi başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
gta 5 grafik ayarlarında memory kullanımı 9800 mb gözüküyor. benim bildiğim sli/crossfire veya çift gpulu ekran kartlarında tek gpuya atanan bellek mi... Mesaja git »
SATILIK ARIZALI İŞLEM GÖRMEMİŞ EKRAN KARTLARI başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
dostum kartların arızaları hakkında bilgi verebilir misin. ?... Mesaja git »
ALINIK !!! GTX 295 veya HD4870 x2 başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
hayırlı günler. kusura bakmayın fotoğrafları biraz geç paylaştım. iyi günler... Mesaja git »
Arkadaşları

erol_1982

Erman

deadline

hacıveli
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SAPPHİRE HD5870 1 GB REFERANS İLANIDIR.
Alıcı: emrebo
Tarih: 16 Ocak 2015; 22:47:33
Yorum
Ürün gerçektende İbrahim Bey'in bahsettiği gibi tertemiz ve sorunsuz.Güzel bir alışveriş oldu.Kendisine teşekkür ederim.Başka bir alışverişte görüşmek üzere...
İmza
q9500 2,83@4,00 GHZ işlemci, G33M-DS2R, 8 gb patroit ddr2 1066, evga gtx 680 superclocked, Cooler Master HAFX ,ZALMAN CNPS10X Performa ,60 gb team extreem ssd,3 tb wd green hdd, 750 gb wd black hdd, 1 tb samsung hdd, 650w Highpower Absolute Power Supply,

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109