Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
lordhas
Gerçek Adburak kanar
Doğum Tarihi20 Temmuz 1992
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ocak 2012
2. el mesaj sayısı: 246
Son mesaj tarihi: 18 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satılık Steam Hesabı konusunu başlattı (18 sa. önce)
steam hesabım satılıktır içerisinde bir çok AAA oyun vardır hesap 31.01.2019 tarihinde pubg den logıtech programı yüzünden vac yemiştir uzun zamandır ... Mesaja git »
katıldık umarım değişen birşeyler olabilir inşallah.... Mesaja git »
GAME OF THE YEAR (GOTY 2018) 07/12/2018 YILIN OYUNU GOD OF WAR !!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
gow çok daha iyi bir etki yarattı bende rdr 2 çok güzel oyun evet ama gow gönlümüzün yari be ! Oylamaya bizde katılabiliyoruz bu arada belli bir yüzde... Mesaja git »
Satılık daelim S3 advance konusunu başlattı (5 ay önce)
Merhaba arkadaşlar motorumu satıyorum paraya ihtiyacım var olduğundan dolayı 2014 model 15 binde bakımları olmuştur şuan 17 bin de balatalarini yeni d... Mesaja git »
Bedelli 2. Celp Erzincan gidecek var mı konusunu başlattı (5 ay önce)
Merhaba arkadaşlar İstanbul Avrupa çekmece avcılar Beylikdüzü civarından Erzincan a bedelli gidecek var mı acaba... Mesaja git »
alınık lost of us ve ufc 3 konusunu başlattı (9 ay önce)
merhaba arkadaşlar kutulu olarak sorunsuz ufc 3 ve lost of us ps4 oyunlarını arıyorum beylikdüzü civarında elden teslim alabilirim... Mesaja git »
Unch4 TR-last of us remastered-horizon zero down kutulu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 ay önce)
Hepsi kutulu temiz bitirildi ve kutlusuna geri kaldırıldı Her birinin fiyatı 65TL dr İstanbul içi sadece... Mesaja git »
............ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 ay önce)
................. Mesaja git »
UYGUN FİYAT SATILIK / TAKASLIK PS4 OYUNLARI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 ay önce)
SATILIK / TAKASLIK PS4 OYUNLARI *UNCHARTED - KAYIP MİRAS - TÜRKÇE DUBLAJ (*KODU KULLANILMADI) UNDHARTED 4 HORİZON - ZERO DOWN GOD OF WAR REMASTERED (S... Mesaja git »
Unc Serisi- Wİtcher 3 Goty- Horizon Zero başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 ay önce)
Uncharted Collection Ve Uncharted 4 Turkce dublaj ayrica altyazi, Witcher 3 Goty Turkce altyazi, Horizon zero down hic oynanmamistir. Hepsi sifir ayar... Mesaja git »
Arkadaşları

MilesTeg

marins

SUPEROFFLINE

301tunahan

wenral
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: satılık sıberia v2 full size headset
Alıcı: LimitlessSupport
Tarih: 13 Şubat 2017; 11:51:33
Yorum
Hızlı ve sorunsuz oldu kendisine güvenebilirsiniz whatsapp dan da kendisi bire bir ilgileniyor
Genel Puan

Ürün: ACİL 970 İ7 SİSTEM
Alıcı: hyolcub
Tarih: 26 Ağustos 2016; 18:17:24
Yorum
Problemsiz bir alışveriş oldu, kendilerinin özellikle ilgisi çok memnuniyet vericiydi, komple sistemi ve monitörü satın aldım.
Genel Puan

Ürün: SATILIK İ7 GTX 970 KASA
Alıcı: wenral
Tarih: 8 Eylül 2015; 19:54:02
Yorum
satış işlemi elden teslim şeklinde oldu ve kasa ağır olduğu için kendisi evime kadar bana taşımamda yardım etti. İlgili ve güvenilir satıcı güvenle alışveriş yapabilirsiniz :) Teşekkürler Burak.
Genel Puan

Ürün: satılmıstır
Alıcı: underdog_pro
Tarih: 1 Ağustos 2015; 20:25:59
Yorum
dürüst,samimi bir arkadaş,sorunsuz bir alışveriş oldu
Genel Puan

Ürün: ANAKRT İŞLEMCİ AMD FX 4
Alıcı: SUPEROFFLINE
Tarih: 25 Şubat 2015; 11:20:27
Yorum
Arkadaştan ikinci alişverişim. Her konuda yardımcı oldu yine sağolsun.
Genel Puan

Ürün: satıılmıstır silinebilir
Alıcı: SUPEROFFLINE
Tarih: 17 Şubat 2015; 22:34:34
Yorum
Çok saygıdeğer bir arkadaş ürün alımında kargoda herşeyinle ilgilendi arkadaş. Harikulade bir kişilik değerli bir forum üyesi.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094