Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cabbas
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Aralık 2005
2. el mesaj sayısı: 38
Son mesaj tarihi: 6 yıl önce
Son giriş tarihi: bir yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ses konnektörü arıyorum başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 yıl önce)
RG58 Coaxial kabloya bağlı bir ses konnektörü arıyorum resimdeki konnektörün tipi nedir veya nerden bulabilirim. http://resim.donanimhaber.com/up... Mesaja git »
Seagate 160 gb Sata 2.5" HDD'ler 40 lira İstanbul Elden teslim başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
selam fod size pm atıyorum fakat ulaşmıyor galiba, pm kutusunu kontrol edermisin iyi satışlar.... Mesaja git »
: DAĞ VE KOMD.TUG.K.LIĞI HAKKARİ OTLUCA başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Orijinalden alıntı: NoXi1907 Benimde kısa dönem burası çıktı..Bilgi verebilecek arkadaşlar var mıdır ? benimde burası çıktı kısa dönem s... Mesaja git »
: 331. DÖNEM(Aralık-2009) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Orijinalden alıntı: KTSL28 Orijinalden alıntı: elk_muh_goksun Orijinalden alıntı: KTSL28 Orijinalden alıntı: untouchable_8... Mesaja git »
: 331. DÖNEM(Aralık-2009) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Orijinalden alıntı: 331kd_engin sevenin bahtı kara sevmeyene__________ elveda şoförsen bas gaza, aşıksan vur saza nabeeeeeeeeeeeeeeeeee... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: morhan Orijinalden alıntı: bigboss27 325 efsanesini geçmek oyle kolay değil Basligimizin ilk sayfasindan bi... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: younglions selam arkadaşlar bişey sormak istiyorum.. ben haziran2009 mezunuyum. eylül2009da bağlı bulunduğum askerlik ş... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: erdem54 bi espri vardı o mesajların arasında kopmuştum yaa "and the asker goes to" "and the asker goes to raşa... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: everest137 KARDESLERİM LAPTOPUMU BULDULAR... TESLİM ALMAYA GİDİYORUM... HEPİMİZİN GÖZÜ AYDIN bir sarı zarfı almayı... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: PAŞA Orijinalden alıntı: untouchable_86 Orijinalden alıntı: PAŞA Orijinalden alıntı: untouchable_86 ... Mesaja git »
Arkadaşları

efsane7710
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094