Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
asarcik
Gerçek AdMahmut Saka
Doğum Tarihi20 Mart ****
Konumİstanbul,Bayrampaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Aralık 2011
2. el mesaj sayısı: 579
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 46 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dün akşam 8 civarı Arnavutköy şubesinden yarım kg kuru baklava aldım. Yeni tepsiden ilk bana verdi. Eve gelip tadına baktığımda resmen bayatlamis bakl... Mesaja git »
TÜRK TELEKOM, Taşıma Yapana Uygun Paketler başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Egm 12 gb olan tarifeyi 41 tl ye teklif ettiler, kabul edeyim mi yoksa Lifecell tarifelerine mi bakayım bilemedim?... Mesaja git »
TÜRK TELEKOM, Taşıma Yapana Uygun Paketler başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Türk Telekom mh aradı. Yuzde 25 indirim vererek tarife yenilemek için kabul etmeyip operatör değiştireceğimi söyledim. Yeni müşteri kampanyalarının da... Mesaja git »
Türk Telekom mh aradı. Yuzde 25 indirim vererek tarife yenilemek için kabul etmeyip operatör değiştireceğimi söyledim. Yeni müşteri kampanyalarının da... Mesaja git »
BKM express'den çift kişilik sinema bileti hediye başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Çicero filmine avm de iken bilet almaya çalıştım. Son kısımda hata verdi ve bana kodları vermedi. Canlı destek evlere şenlik sinemadan eve gelince ola... Mesaja git »
BKM express'den çift kişilik sinema bileti hediye başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Şu Sinemia kullanam konusunda tecrübeli olup pm ile yardımcı olabilecek var mı? Geçen ayki haklar boşuna gitti.... Mesaja git »
bimcell yeni simkart 34,90 TL( istanbul ) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bayrampaşa da Bim marketlerde 4gb+250dk+250sms dahil yeni hat 34,90... Mesaja git »
ONLİNE A101 İLK SİPARİŞE ÖZEL 100 / 30 İNDİRİM başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
3 adet 5 lt biryag dün itibariyle sorunsuz teslim edildi. Teşekkürler... Mesaja git »
MİGROS İGE- İYİ GELECEK ELÇİLER-Kampanya ve Fırsatları -ANA KONU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 gün önce)
Üyelerden çok şikayet/talep gelmesi nedeniyle İGE konulu bu başlık açılmıştır. Diğer Migros ana başlığında İGE ile ilgili paylaşım yapılmaması, yapan ... Mesaja git »
İndirimin bitmesine son 8 dk mı? Yoksa daha devam ediyor mu? Bilgisi olan var mı?... Mesaja git »
Arkadaşları

turkuaz50

ChaRisMaTiq1i

kadir_trabzon

W.Amadeus

Okan9455

musakka222

bkrkulat

ErhanŞ.

okurtv

sincelance

teberruken
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: N11.com 1000/111 indirim 45 tl.
Alıcı: efekan_02
Tarih: 22 Nisan 2016; 22:48:22
Yorum
Genel Puan

Ürün: TEKNOSA 200 TL VE ALTLİMİTSİZ 50 TL, HEPSİBURADA 50 VE 70 TL
Alıcı: emreeeeee
Tarih: 26 Aralık 2015; 17:22:30
Yorum
Genel Puan

Ürün: TEKNOSA 200 TL VE ALTLİMİTSİZ 50 TL, HEPSİBURADA 50 VE 70 TL
Alıcı: cagin1907
Tarih: 26 Aralık 2015; 17:21:13
Yorum
Genel Puan

Ürün: Hepsiburada referans ilanı
Alıcı: davidsagerhoff
Tarih: 31 Temmuz 2015; 17:33:55
Yorum
Genel Puan

Ürün: N11 referans ilanı
Alıcı: TornadQ
Tarih: 31 Temmuz 2015; 17:28:41
Yorum
Tskler
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Türk Telekom
Takım
Beşiktaş
Notebook
HP
GPS, Navigasyon
Garmin

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156