Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
şimdikizaman
Gerçek Adözgür bitnel
Doğum Tarihi2 Mayıs 1977
KonumMuğla
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Aralık 2005
2. el mesaj sayısı: 275
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 19 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SATILIK HUAWEİ MATE 10 PRO MAVİ (1 HAFTALIK) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
MERHABA ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HERKESE KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİM CİHAZ 08.04.2018 TARİHİNDE TURKCELL BAYİSİNDEN ALINMIŞTIR. YAKLAŞIK 1 HAFTALIKTIR. ... Mesaja git »
Sony XZ1 Siyah Türkiye Garantili başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Ürün kondisyon olarak gayet iyi durumda olup sıfır ayarındadır. Arkada gözle zor görünen bir çizik var. Fotoğraflar aşağıdaki linkte mevcuttur. Fiyat ... Mesaja git »
ESSENTİAL PHONE başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Telefonu bilen arkadaşlara.. 128gb 6gb Pasaport kayıtlı Kutusu mevcut Fiyat 2700>2600... Mesaja git »
SATILIK 1 AYLIK LG V30+ (LG TÜRKİYE GARANTİLİ) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
MERHABA ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HERKESE KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİM CİHAZ 07.03.2018 TARİHİNDE TÜRK TELEKOM BAYİSİNDEN ALINMIŞTIR. 4 GB RAM 128 GB HAFI... Mesaja git »
Gece görüş dürbünü Yukon başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
Yukon Spartan 2x24 çok az kullanılmış, sıfır kondisyonda. 1000 lira. istanbul içi elden. takas mümkün, pazarlıksız. odada zifiri karanlıkta IR açık ve... Mesaja git »
vay bee bunuda yapmışlar dediğiniz ios uygulaması hangisi? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
ben en son su terazisi programını indirdim vayy bee bunuda yapmışlar dedim :)) sizinde gördüğünüzde şaşırıp vayy bee buınuda yapmışlar dediğiniz progr... Mesaja git »
Hayırlı olsun cihazınız uygun bir fiyata almışsın kayıtlı mı telefon... Mesaja git »
Sony Xperia XZ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Rica ederim ne demek Temayı değiştirirken eğer altında sistem sesleri diye bir kısım varsa oradaki seçimleri kaldırmak gerekiyor... Mesaja git »
Sony Xperia XZ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Benim başıma geldi bir defa tema değiştirince olduğunu fark ettim tema ile beraber zil sesleri de değişmişti... Mesaja git »
Popüler Android Uygulamaları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Burada link olarak verilen Android uygulamaların güncel sürümleri çıktı ama takip etmek zor olmaya başladı Artık bu sayfalarda sizin beğendiğiniz... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK-TAKASLIK E65 -150 TL-
Alıcı: Coming
Tarih: 1 Eylül 2010; 22:58:56
Yorum
Güzel fiyat hızlı kargo ve kusursuz iletişim.Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Hakkında
HER ÜLKE HAKKETTİĞİ ŞEKİLDE YÖNETİLİR.ALIŞVERİŞ YAPTIKLARIM: alper_ileri, coyote(X 2),ahmettombak,Nm1,sarcophagus, phobia, burakunal,StrangerXT,Kelebek, cengizhan77, hooijdonk1120, anarchipunk, qzwxec, querman, monq. CeLLaT_1905, Bulutcy, DrynhwyL . LimeWaRe. Kozyatağı, avk. adil07. kerim1974. Meteora. alişeker. kurban50. Barce. gurmer. cosqn. bulent35220. ::ExtremE:: . éxpért.éxé . emxxxx , Saracen. darendeli. ChelseaFC

HER ÜLKE HAKKETTİĞİ ŞEKİLDE YÖNETİLİR. HER ÜLKE HAKKETTİĞİ ŞEKİLDE YÖNETİLİR.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125