Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kasapoğlu57
Gerçek Adtalha peker
Doğum Tarihi25 Ekim 1990
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Aralık 2011
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 15 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Microsoft Surface Pro 5 (SIFIR) konusunu başlattı (15 gün önce)
Microsoft Surface Pro 5 özellikler *İntel Core İ5 *8 GB RAM *128 GB hafıza Açılmamış kutusunda, sıfır 14.03.2021 tarihine kadar garantili, 2019 Aralı... Mesaja git »
Tüm Windows 10 Hataları - 2016 Genel Konu başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Hayır oyundayken fotodaki ekran açılıp kapanıyor , oyun simge durumuna düşüyor , nasıl cozebilirim bu problemi ?... Mesaja git »
W10 RS5 1809 | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
http://i.hizliresim.com/z4E0X4.jpg bu ekran arasıra açılıp kapanıyor bunu nasıl çözebilirim ???... Mesaja git »
Tüm Windows 10 Hataları - 2016 Genel Konu başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
orjinal windows 10 kullanıyorum , bütün güncelleştirmeleri yaptım , ara sıra cmd ekranı açılıp kapanıyor bunu nasıl engellerim nasıl çözebilirim, bir ... Mesaja git »
Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
İyi güzelde o zamanki tüfeklerin dolum süresi çok uzun arkadaş biz nasıl bekliyecegiz okadar süre , birde online bir oyunda heryerde düşman var eeee b... Mesaja git »
Siyah ekran çok hizli acılıp kapaniyor konusunu başlattı (3 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar windows 10 kullanıyorum bütün guncellestirmeleri yaptım . Pc deki ne kadar parça varsa hepsi güncel driverlari yüklü durumda. ... Mesaja git »
Ralli Oyunu WRC 5'i Ücretsiz Olarak Deneyebilirsiniz başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
demo 1.9 gb mış arkadaşlar , ben şuan indiriyorum.... Mesaja git »
Twitch Kanalımızdaki Yayınlarımız Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
bsc ye daha fazla video inceleme yüklenicekse eğer güzel bir karar alınmış bence.... Mesaja git »
[SATILIK] LOGİTECH G27 SİTENİN EN TEMİZİ EN SAĞLAMI başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Mesaj attım , cihaza talibim :)... Mesaja git »
SATILIK LOGITECH G27 YARIŞ DİREKSİYONU / ANK - 600 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Satıldı mı ? satilmadiysa talibim .... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078