Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
jedi39
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi9 Temmuz ****
KonumKırklareli, Babaeski
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 61
Son mesaj tarihi: 19 sa. önce
Son giriş tarihi: 37 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Asus z170 pro gaming konusunu başlattı (19 sa. önce)
Şuan evimde kullanmakta olduğum Asus z170 Pro Gaming anakartı 575₺ ye satıyorum. Teknobiyotikten alınmıştır. Garantisi 16.05.2019 tarihine kadar... Mesaja git »
TR'nin En Büyük Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bugün 619 dolar için tam 3400 lira kesti. 5.37 idi kur fakat 5.49 dan hesaplamış. Banka işbankası. Resmen soygun.... Mesaja git »
Intel 9. Nesil Hakkında Herşey / Z390 Anakartlar / Overclock başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
İlgilenen var ise %5 indirim kuponu ile her şey dahil 618$... Mesaja git »
Türk Telekom Fiberoptik Altyapı Çalışması [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Evet Eyüpteki adsl, diğeri vdsl. Ayrıca bu pingleri yakalamak için hep modem resetliyorum en düşük pingi aldığımda oyuna giriyorum.... Mesaja git »
Z170 anakartla 9900k 5.5 GHz başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Konusu zaten var. Konu açmadan önce biraz araştıralım lütfen.... Mesaja git »
Türk Telekom Fiberoptik Altyapı Çalışması [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
İlki İstanbul Eyüp ikincisi Kırklareli Babaeski. Telden çekildi görüntü biraz kötü.... Mesaja git »
Türk Telekom Yeni Paket Ekledi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Veremiyor çünkü. Mesela benim net... Mesaja git »
1 Ocak Sonrası İnternet Yavaşlayacakmış (!) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Amerika'da bile bazı operatörler çaktırmadan bandwidth throttling yaptı. Bizde açık açık yapıyorlardı zaten. Artık vanayı öyle bir sıkarlarki yurtdışı... Mesaja git »
Türk Telekom Fiberoptik Altyapı Çalışması [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Tracert sonuçları şuan elimde değil tam rotayı hatırlamıyorum. Unutmazsam ikisini de atarım.... Mesaja git »
Türk Telekom Fiberoptik Altyapı Çalışması [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Trakyada bu kadar çıkış kablosu vs var fakat neden ping değerlerimiz İstanbul'dan daha fazla merak ediyorum. Rainbow six oynuyorum sunucular Amsterdam... Mesaja git »
Arkadaşları

Multimetre

mutlu234

Patria o Muerte

since2002

Scarface1987

nazarka
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Intel i5 6500 4.5Ghz Bclk OC * MSI Gaming X Gtx 1080 * Asus Z170 Pro Gaming * Corsair Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz C15 * Samsung 850 Evo 250gb * WD 1TB * Seagate 1TB * Corsair H100i v2 * EVGA 750W P2 * Logitech G810 Orion Spectrum RGB * Razer Diamonback * Corsair Void RGB * Corsair MM300 * Steam Controller * NZXT S340 Razer Edition * Benq Zowie XL2540
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
LOL
Diana, Diana

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141