Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aldereann
Gerçek AdGökay Tan
Doğum Tarihi31 Ağustos 1985
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 11 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bonacibo kullananlar dikkat! başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
2013'den beri bonachibo light kullanıyorum evdeki 5 kedim için. daha veteriner yüzü görmedik, ki öncesinde rahatsızlıkları olan hayvanlardı bunlar. is... Mesaja git »
30 Yaşına Gelip Hala Toplu Taşıma Kullananlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Görgüsüzluk böyle bi sey işte. araban var ama saygın yok. bunun gibi denyolar yuzunden zaten İstanbul trafiği. toplu taşıma ile cok daha kolay gidilec... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
*** SATILDI *** Oyun adı: Last of Us Remastered Pri-Sec: Çift Hak Alındığı ülke: Türkiye Fiyat: 50 TL İletişim: PM Ödeme: Finansbank Hesabı ben ... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Oyunlar: Assassin's Creed Origins gold edition Pri-Sec: ÇİFT HAK Alındığı ülke: TR Fiyat: 110 TL İletişim: PM Ödeme: ziraat, enpara... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
SATILIK Monster Hunter World Ps4 Çift Hak 80 TL... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Satılık Evil Within 2 Çift hak Tr PSN 35 TL... Mesaja git »
arkadaşlar bende 16gblik versiyonu var ve artik hafıza yetmiyor malum. uygulamalari sd card'a da kurmaya izin veren bi rom yada yol önerebilir misiniz... Mesaja git »
LeEco (LeTV) LE 2(X620) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
merhaba.. leeco le 2 model telefonum, gece şarjdayken sabah kalktıgımda açılmadıgını gördüm. şarja yada pcye bagladıgımda ise sadece kırmızı olarak le... Mesaja git »
Rte ye diktatör diyip Fidel Castro ya kahraman demek.... başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
başlığı görünce, hani hiciv yapıyor sandım. hadi en olmadı troldur dedim. ama meğerse her cümleden cehalet fışkırıyormus hadi bu şahsa üzülür geçeriz ... Mesaja git »
FIFA Ultimate Team [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
şimdi anladım.. o zaman maç 0-0'ken oyun başında çıkanlar da galip sayılıyor yani... Mesaja git »
Arkadaşları

begamermc
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094