Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fthkn
Gerçek AdFatih Kan
Doğum Tarihi16 Aralık ****
KonumErzurum, Palandöken
Fotoğraflar (1) Tümünü Gör
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 155
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Her zaman bilen birinin olması beni mutlu ediyor. Ama ben pek yardımcı olamıyorum. Olay hafızam güçlü ama ad hafızam çok zayıf. çok sağol.... Mesaja git »
S4 pro işlemcili adreno 320'li grafik kartı olan bir sistem bugün en son yazılımla her işi en üst ayarda görür. Ama onlar işlemci numarasını değiştire... Mesaja git »
Nokia 6 satışa çıktığı ilk 60 saniye içerisinde tükendi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Büyük klasik markaların Android'e teslim olduğunu görünce içim sızlıyor. Mobil pazarda Symbian ve Blackberry OS da yer alabilmeliydi eğer rekabet bir ... Mesaja git »
Anti-drone silahları Davos'ta kuş uçurmadı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşım burda temel iletişimden söz ediyorum. Elbette bilmiyor diye ayıplarım. Bunun çok özel konuları bilmekle ilgisi yok. Olayı götlük yapmaya çe... Mesaja git »
Anti-drone silahları Davos'ta kuş uçurmadı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ama bana sorarsan bu daha büyük bir hata çünk anlatılanı anlamama sorunu. Hatalı yazan adamınki sadece imla sorunu. Anlam sorunları çok daha önemli b... Mesaja git »
ben kimseyi avlamıyorum. Bu iş için yola çıkmadım. Rastlantı olarak gördüm ve cevap verdim. O büyük hataları yapanları görünce de cevep veriyorum ama... Mesaja git »
Deyimler ezberlenmesi gerekmeyen anlam bütünleridir. Her konuyu da ezbere bağlamayın. Az çok okuyan kişi bir çok deyimin anlamını bilir. Ezberlemez.... Mesaja git »
Çok kitap okuyun arkadaşlar çok. Deyimleri iyi öğrenin. Mecazları da öğrenin. Deyimler genelde mecaz nitelik taşırlar. Yazarın anlatmaya çalıştığı d... Mesaja git »
Polis kimliği ile nasıl adam vurulduğunu gördük. O yüzden çatılarda keskin nişancı pozları artık güvenlik ilizyonu yaratamıyor.... Mesaja git »
Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yeni film değildir. Çok eski muhtemelen 90'ların başında çekilmiş bir film olması muhtemel. Backtrack'ın senaryosu da benzer ama tümüyle farklı. Aslı... Mesaja git »
Arkadaşları

epsis

HeavyClocker

User Friendly

gecmisgecmistir

feyzim19

çevirmen21
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Şehit" diye İslam dinini ve/veya devletini silah zoruyla dayatmaya çalışırken ölen kişilere denir. Övünülecek bir şey olduğunu sanmıyorum.

Sevan Nişanyan
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Hakkında
"Şehit" diye İslam dinini ve/veya devletini silah zoruyla dayatmaya çalışırken ölen kişilere denir. Övünülecek bir şey olduğunu sanmıyorum.

Sevan Nişanyan

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.117