Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fthkn
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine 32 gün 14 sa. 41 dk. kaldı.
Gerçek AdNonof Yourbusiness
Doğum Tarihi16 Aralık ****
KonumÇorum,Osmancık
Fotoğraflar (1) Tümünü Gör
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 168
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ne zaman içi entrika yalan düzenbazlık dolu bir haber görsem hemen bir uzay gezegen taş toprak belgeseli izleyip kendime geliyorum çünkü ya bize dayat... Mesaja git »
Herkes Bize Düşman Vol. 2 Sinemalarda!... Mesaja git »
Türkçe Wikipedia'nın engellenemez sürümü yayınlandı! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Wikipedia'da pkk fanatikleri var demek aşırı öznel bir düşüncedir. Herhangi bir örgüt fanatiği var da denebilir. Sana aykırı gelen her türlü fikre sah... Mesaja git »
Türkçe Wikipedia'nın engellenemez sürümü yayınlandı! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Senin hükümetin senin devletin sana düşman. Dışarıda senin hiç düşmanın yok. Bütün düşmanların içerde. Avanak. Yeter kapa engelledim zaten. Beyniniz s... Mesaja git »
He yav he hadi tamam. Son cümlede kabul ediyorsun ama yine soru soruyorsun. Hadi Bye... Mesaja git »
Cehalet her zaman vardır. Ama belirleyici olmaması önemlidir. Cehaleti iktidar yaptı bunlar. Sonuçlarına da katlanacaklar. Adamın zaten bilgi alma özg... Mesaja git »
Wikipedia'nın uluslararası sürümünde isteyen istediğini yazabiliyor. Ancak resmi olan ve olmayan ayrımı da yapılıyor. Kişilerin düşünceleri kimseyi ba... Mesaja git »
Oha Diyorum filminin sadece "17" günde çekilmesi başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Böyle filmler ekonomik kayıp da yaratır. O yüzden denetlenmesi gerekiyor. Aklı başında sanat insanları ve özellikle sanatsal olayların kalitesinden ya... Mesaja git »
DOLAR 3.58- Euro 3.90( MB GLP ' yi 50 baz puan arttırdı) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bu ülkede zaten ekonomi anlamında bir karakterli duruş olsaydı yabancı parayla kiraya verme olmazdı. O zaman biz de her işimizi her hizmet ve malımızı... Mesaja git »
Nokia 8 incelemesi "Snapdragon 835 ve Zeiss kameralı amiral gemisi" başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Nokia sağlamlığını iyi anlatmış olmalılar. Telefonla çok sağlam. Neredeyse kırılmaz eğilmez bir kasası var.... Mesaja git »
Arkadaşları

epsis

BoDuR

HeavyClocker

User Friendly

gecmisgecmistir

feyzim19

çevirmen21
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Hakkında
"Şehit" diye İslam dinini ve/veya devletini silah zoruyla dayatmaya çalışırken ölen kişilere denir. Övünülecek bir şey olduğunu sanmıyorum.

Sevan Nişanyan
"Şehit" diye İslam dinini ve/veya devletini silah zoruyla dayatmaya çalışırken ölen kişilere denir. Övünülecek bir şey olduğunu sanmıyorum.

Sevan Nişanyan

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.172