Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
makbulut43
Gerçek AdMuammer Akbulut
Doğum Tarihi31 Aralık 1977
MeslekMEMUR
İlgi AlanlarıYP, KAYAK, HAVA SPORLARI
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Kasım 2011
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
.::. FORD KUGA ECOBOOST KULUBÜ 2013-2016 .::. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
*** FORD KUGA KULUBÜ *** Not = Merhaba değerli KUGA sahibi arkadaşlar , konu için Dark_Elf arkadaşıma teşe... Mesaja git »
ARAÇ İÇİ KAMERA-KAYIT CİHAZI KULLANIMI YASALARA AYKIRI MI? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Geç cevap veriyorum ama, mesajı yeni gördüm. Golf aracıma direk aküden bağlamıştım, akü varta 60 Ah'tı ve sıfır almıştım, 4 veya 5 gün aracı çalıştı... Mesaja git »
ace 2 ekran kirildi fiyat bilgisi olan buraya başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Hocam merhaba, Bende de var aynı kaderi yaşayan bi ace 2 Araştırmalara başladdım. Kendim tamir edebilirim diye düşünüyorum, 50 tl'yi geçmez sanır... Mesaja git »
WwW.plakanialdim.com başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Kırmızı ışıkta kornaya basmak dediniz, yaşadığım trajikomik olayı yazmak istedim: Kırmızı ışıkta yan yana, geniş yolda, önümüz boş özel belediye ... Mesaja git »
ARAÇ İÇİ KAMERA-KAYIT CİHAZI KULLANIMI YASALARA AYKIRI MI? başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Birde; herkesin Yeni Yılını Kutluyorum.... Mesaja git »
ARAÇ İÇİ KAMERA-KAYIT CİHAZI KULLANIMI YASALARA AYKIRIMI? başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Kesinlikle haklısınız; hemen düzeltiyorum. Sizin yazınızda bir düzeltmede ben yapmak istiyorum, cümlelere başlarken büyük harfle başlanmalı (naçi... Mesaja git »
ARAÇ İÇİ KAMERA-KAYIT CİHAZI KULLANIMI YASALARA AYKIRIMI? başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Neredeyse kayıt cihazların tamamı devamlı kayıt yapıyor. Kameranın kayıt süresi kart (hafıza) kapasitesine bağlı. Daha öncede bahsetmiştim, hafıza d... Mesaja git »
Cube U30GT2 Sıfır ve Ucuza başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Ayhan bey merhaba. Ürünü şimdi aldım. Sıfır ürün kutusunda faturalı. Çok teşekkürler. Tamamen sıkıntısız, problemsiz bi alışveriş. Ayhan beyle (fsh... Mesaja git »
ARAÇ İÇİ KAMERA-KAYIT CİHAZI KULLANIMI YASALARA AYKIRIMI? başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Hocam sipariş geçmediyseniz bekleyin. Bendeki cihaz arıza yaptı, sıkıntı yoktu uzun zamandır, arkadaşlar aynı cihazdan kullanıyor problem yok onlard... Mesaja git »
ARAÇ İÇİ KAMERA-KAYIT CİHAZI KULLANIMI YASALARA AYKIRIMI? başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Kayıt cihazım bozuldu. Gps kayıtlı, çift kamera kayıt yapan, çözünürlüğü yüksek, GÜNEŞ ISISINDAN etkilenmeyen cihaz teklifleriniz varsa lütfen yazın... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
FORD KUGA, FİAT PALİO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063