Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ali karaca
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi9 Mayıs ****
KonumBolu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Aralık 2005
2. el mesaj sayısı: 199
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iphone 6s servis önerisi konusunu başlattı (8 ay önce)
iphone 6s cihazım sürekli reset atıyordu şuan restore modda kaldı itunes yüklemede hata vermekte buradaki servis nand flash yada ram arızası olabilir ... Mesaja git »
Philips 42PFK6309 42" 3D LED TV başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
aynı tv hepsiburadada bana özel 100 tl indirimle 1494 tl ve 100 tl de axes chip para kampanyası var 1394 tl ye geliyor kararsızım kullananların öneris... Mesaja git »
Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 yıl önce)
http://g1210.hizliresim.com/12/7/dqxvk.jpg Teknik Özellikler Bellek (MB) DDR 2GB Ram Boyut 257,8 x 175,3 x 8,9 mm. Ekran Boyutu 10,1"... Mesaja git »
^^^ SIFIR & 2.el iphone 5 64gb ^^^^ 4s 32 Beyaz ^^4S 16 gb Siyah ^^ başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
İphone 4s 32gb BEYAZ cihaz GENPA çıkışlıdır. Full kutulu eksiksizdir. Kozmetik durumu temizdir önü arkası çiziksizdir plastik kısımlarda çok ufak ... Mesaja git »
Satılık Samsung Galaxy Note N8005 Tablet pc başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 yıl önce)
50 lira değerinde kılıf hediyeli 06.05.2013 gold pc faturalıdır 2 yıl garantilidir pazarlık teklif etmeyiniz fiyat 840 lira... Mesaja git »
win 8,1 internet explorer sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
eklentileri yönet ve ie hakkında seçeneği dışındakiler aktif değil işlem yapmıyor internet explerer i komple sistemden silme imkanı yokmudur komp... Mesaja git »
win 8,1 internet explorer sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
bu şekilde yaptım bu sefer başlangıç ekranındakide çalışmamaya başladı... Mesaja git »
win 8,1 internet explorer sorunu konusunu başlattı (5 yıl önce)
windows 8,1 yükseltme yaptım başlangıç ekranındaki internet explorer 11 sorunsuz çalışıyor fakat masa üstündeki ie çalışmıyor ayarlara tıklıyorum orda... Mesaja git »
Acer Aspire 6930G Parçaları başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
ekran ve klavye için pm atıldı... Mesaja git »
alınık acer aspire 6930g dc şarj soketi konusunu başlattı (6 yıl önce)
alınık acer aspire 6930g dc şarj soketi lazım elinde olan arkadaşlar fiyatıyla bildirirlerse sevinirim... Mesaja git »
Arkadaşları

cybermanyaq
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: samsung S8300 satılık
Alıcı: soner001
Tarih: 18 Nisan 2011; 16:30:37
Yorum
iyi bir arkadas ,sanalpazar uzerınde alısverıs yaptım taksıtten dolayı kırmadı...hayırlı olsun ıkı
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094