Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
He Man
Gerçek Adhalit varol
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Assetto Corsa (Aralık 2014) - [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
camber ve lastik setuplarını kontrol edin... Mesaja git »
ram ve anakart uyumluluğu konusunu başlattı (5 yıl önce)
Selamlar, 2010 yılında gigabyte'ın GA-790XTA-UD4 (rev1) modeli anakartını alıştım. Şu an üzerinde 1333 mhz'lik, 2gb'lık 3 adet kingston bellekler... Mesaja git »
: brand için item önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
şöyle bir site buldum. http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/brand-the-undying-flame-76538 buradaki kombinasyonu önerirmisiniz? Birde a... Mesaja git »
brand için item önerisi konusunu başlattı (8 yıl önce)
Selamlar, Bu oyunda yeniyim. (9 lvl) Brand karakterini çok beğendim. Fakat oldukça yavaş bir karakter, kendime göre farklı item kombinasyonları d... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: openstar Orijinalden alıntı: He Man arkadaşlar e:/Music adında klasor oluşturup içine mp3 attım. sonrasında music p... Mesaja git »
arkadaşlar e:/Music adında klasor oluşturup içine mp3 attım. sonrasında music playerı açtığımda kütüpaneyi yenile diye bir seçenek bulamadım. siz bu i... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: dreej12 Orijinalden alıntı: He Man selamlar, ilk kez orjinal yazılım yerine bu yazılımı kurdum. Eskiden müzikleri... Mesaja git »
selamlar, ilk kez orjinal yazılım yerine bu yazılımı kurdum. Eskiden müzikleri C:\Sound klasörüne atardım. Fakat bu yazılımda böyle bir klasör yo... Mesaja git »
: Spore başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
günleri sayar oldum bu oyun için.... Mesaja git »
ekran görüntüsünü kaydedebilen program... konusunu başlattı (12 yıl önce)
herkeze merhabalar; en az 1280x720 ve üstü çözünürlükte görüntü ve ses kaydı yapabilen, avi. mpeg, divx ya da yapabiliyorsa direk dvd format kayı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
www.lfsturkey.com

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094