Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yarkind
Gerçek AdHAMZA
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iOS 10.2 ile önemli hatalar gideriliyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Çok teşekkürler. Cevabınızı görmemiştim. Birkaç gün sonra telefonu uçak moduna aldım. Uzun bir süre o modda kaldı. Uçak modunu kapattığımda sorun çözü... Mesaja git »
iOS 10.2 ile önemli hatalar gideriliyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Güncelleme sonrası telefonumda facetime ve imessage etkinleştirilemiyor. Devamlı olarak "Operatörünüz, Facetime'ı ve iMessage'ı etkinleştirmek için ku... Mesaja git »
SİLİNEBİLİR konusunu başlattı (3 yıl önce)
SİLİNEBİLİR. TEŞEKKÜRLER.... Mesaja git »
ASUS ULTRABOOK UX21 E-KX010V CORE i3 2367M 2GB 128GB SSD 11.6" başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Merhaba, Evet garanti belgesi ve faturası mevcut. Fakat ürün 2 senelik garanti periyodunu tamamladığı için garanti dışı.... Mesaja git »
ASUS ULTRABOOK UX21 E-KX010V CORE i3 2367M 2GB 128GB SSD 11.6" başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Merhaba, Hiçbir arızası yok, orijinal kutulu, tertemiz. Ürün İzmir'de.... Mesaja git »
ASUS ULTRABOOK UX21 E-KX010V CORE i3 2367M 2GB 128GB SSD 11.6" http://www.teknomarketim.com/asp/show_stock.asp?product=UX21E-KX010V Çok nadir k... Mesaja git »
ASUS ULTRABOOK UX21E-KX010V CORE i3 2367M 2GB 128GB SSD 11.6" başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Can Yücel / Hamlet Çevirisi Arıyorum konusunu başlattı (4 yıl önce)
Merhaba, Can Yücel / Hamlet Çevirisi arıyorum. Satmak isteyenler iletişeme geçerse çok mutlu olacağım. Saygılarımla, Yarkın Demir... Mesaja git »
ZAZ BABYLON ÇEŞME AYAYORGİ KONSER BİLETİ! 2 ADET TAM BİLET 90TL. İZMİR İÇİ ELDEN TESLİM İLGİLENENLER LÜTFEN MESAJ ATSINSistem Notu : Bu ilan her tür... Mesaja git »
Arkadaşları

turelmurat

ChaRisMaTiq1i

thehakko
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078