Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
WhiteLotus
Gerçek Adyusuf balcı
Doğum Tarihi20 Şubat 1993
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Ekim 2011
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 7 ay önce
Son giriş tarihi: 6 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Mi 6 var a1 i göremedim hocam linki filan varsa atarmısın birde siyahı varmıymış... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Hala daha distrübitör garantili siyah rengi gelmedi şu telefonların siyah a1 5x ne bulsam alıcam altın pembe var siyah yok sebebi nedendir bilen yok m... Mesaja git »
Anladım daha önce imei kopyalanmış cihaz kullanmadım internette bu tarz cihazlarda güncelleme sorunu çıkıyor diye okudum birkaç yerde insan işkilleniy... Mesaja git »
Bende öyle almayı düşünüyorumda güncellemede sıkıntı çıkar mı acaba bilginiz var mı hocam... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar ben pasaport kayıtlı mi 5x yada a1'in siyah verisyonunu bulamadım sahibinden de filan hep imei kopyalanmış şekilde kayıtlı satıyorl... Mesaja git »
DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] [08 TEMMUZ 2018] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Arkadaşlar birşey aklıma geldi, şimdi notları yenilenen kişiler oldu fakat ben dgs sonucuma girdiğim zaman hala eski sıralamam gözüküyor, sizlerde dur... Mesaja git »
DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] [08 TEMMUZ 2018] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Ben pdf nin yalan olduğuna inanmıyorum, benim puanım virgülden sonraki rakamlar olmak üzere birebir uyuşuyordu yeditepe ile zaten 1 tane kontenjan var... Mesaja git »
345 puanla aöf uluslararasına giren arkadaşı tebrik etmek lazım tam troll çıktı... Mesaja git »
Yeditepe ing dili ve edeyatı tam burslu tutturmuşum bu puanlara göre 1 kişi alıyor zaten puanım virgülüne kadar tutuyo... Mesaja git »
Cumaya kadar bekletmezler umarım çok zor birşey olmasa gerek tercihleri açıklamak... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078