Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DirtyMoneySyndicate
Gerçek AdHakan Ahmet Hamevioğlu
Doğum Tarihi5 Temmuz 1986
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 44
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 20 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kataloğa bakmaya çalıştım fakat sürekli hata verip açılmıyor bu modellerden herhangi biri elinizde mevcutmudur?... Mesaja git »
INSTAGRAM ADRESIMIZ : SRCSHOES DEPOMUZUN VİDEOLARINI VE AYAKKABI MODELLERİNİ GÖREBİLİRSİNİZ. BİZİ TAKİP EDİN AYAKKABI İNCELEMELERİ... Mesaja git »
KUTULU+SOFTMODLU NİNTENDO Wii +Full RETRO Set +OYUNLAR başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
NOT : BU İLAN HER ZAMAN GÜNCELDİR. SÜREKLİ YENİ İLAN AÇMAK YERİNE MEVCUT OLAN BU İLAN SAYFASI ÜZERİNDEN İLANLARIMI GÜNCELLİYORUM. SOFTMODLU Ninten... Mesaja git »
Turtle Beach Ear Force Recon 50X - Xbox One başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Elimdeki kulaklığı kullanmadığım için satıyorum. 1,5 ay kullanıldı teknik bir sorunu yok, kozmetik olarak ta temiz bir ürün. Ankara'da elden, ... Mesaja git »
[Satılık Steam Gift] POSTAL 2, BioShock, AOE3, Portal, Skyrim, L4D2, HL2... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Satışlar Steam Gift şeklinde olacaktır. Fiyatlar aşağıdaki şekildedir. Kalanlar, POSTAL 2 : 4 TL (STOK 2) Sid Meier's Civilization V: Brave... Mesaja git »
Zararına steam oyunları, En uygun fiyat (Watch Dogs 2, SKYRIM, FSX, DOOM, MAD MAX) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Elimdeki oyunları bitirmek için bir çok oyunu aldığım fiyatın altına satıyorum :) Hem oyun oynamak için hemde soru sorabilmeniz için steam id: e... Mesaja git »
Red faction Guerilla Steam edition 9TL Goat simulator 5TL Saints Row IV 7TL Dishonored ... Mesaja git »
Sony 4K ev sinema sistemleri ve fazlası "Özel röportaj" başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Hayvan gibi şiy yapmışsınız... Mesaja git »
Yeni Payday 2 DLC'siyle Alesso Konserini Basıyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Bu oyunu aldığım güne lanet olsun 9 tlye aldım şu anda tüm dlcleri alırsam steamden 197 lira vermem gerekiyor.... Mesaja git »
[sizer=red]Dota 2 - Neqroman ile Röportaj başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Bizim millet bir enteresan ya adam espor arenasında Türkiye yi temsil ediyor bu konularda bir sürü yabancı ve yerli kaynakta ismi ve yanında Türk bayr... Mesaja git »
Arkadaşları

psycho_31

seckinsun

-Hitokiri-
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık Sıfır Coolermaster Extreme Power Plus 500W Power
Alıcı: gong1976
Tarih: 28 Ağustos 2012; 1:06:59
Yorum
İYİ VE ANLAYIŞLI BİR ARKADAŞ YARDIMLARI İÇİN TŞK.
Genel Puan

Ürün: Sıfır Xbox 360 Pes 2012 PAL
Alıcı: freedommaker
Tarih: 23 Mart 2012; 0:06:52
Yorum
Teşekkür ederim
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Steam
DirtyMoneySyndicate

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078