Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
saitemre
Gerçek Adsait emre öztürk
Doğum Tarihi5 Mayıs 1984
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Kasım 2005
2. el mesaj sayısı: 93
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: 9 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Şu an telefonda mp4 görünüyor zaten... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
S9+ telefonu samsung smart tv ye kablo ile bagladigimda tv video dosyalarını görmüyor. Sadece resimleri görüyor. Kafayı yiyecem bulamadım çözümü.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ewt kaldırdım.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar ben elimdeki S9+'a root atmak istiyorum. Internetteki yerli yabancı tüm yazıları okudum videoları izledim ama çözümü bulamadım. Download... Mesaja git »
Çift hatlı telefon tavsiyesi konusunu başlattı (bir ay önce)
Arkdaşlar, acil olarak çift hatlı bir telefona ihtiyacım var. Aynı anda 2 hattın birden aktif çalışması lazım. Samsung olarak ne tavsiye edersiniz? Bi... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Root işinden anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Ben şimdi bu root olaylarından pek anlamıyorum ama ne yaptım ettim, internetteki videolar ile S... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
S9+ için önerebileceğiniz ekran koruyucu var mı? hediye verdikleri mika tarzı ekran koruyucu ile dokunmatik çok kötü oldu.... Mesaja git »
merhaba, bende de aynı şekilde note 4 var. Teknosa note 4'ü alıp üstüne 3800 lirayı 12'ye bölüyor. acaba siz nerden aldınız bu şekilde?... Mesaja git »
merhaba, bende de aynı şekilde note 4 var. Teknosa note 4'ü alıp üstüne 3800 lirayı 12'ye bölüyor. acaba siz nerden aldınız bu şekilde?... Mesaja git »
Huawei P20 Pro [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
hanıma telefon lazım. Mate 10 pro'a bakıyorduk. Acaba üstüne 1000 TL verip p20 pro almaya değer mi?... Mesaja git »
Arkadaşları

sertace

xamaximax

bigbooss
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
TV: Sony KDL-46HX800, Uydu: DigiturkPlus, Kablolar: Monster M2000HD, Filtre: Monster HTS 1000
AVR: Denon 1911, Konsol: PS3 120 GB/GO, Media Player: PopcornHour A-200
(Hop) Front: Monitor Audio BR6, Center:Monitor Audio BRC, Surr:Monitor Audio BR1 Sub: JBL ES250P
Araç: Honda Civic 2012 Elegance Otm. PC: Toshiba Satellite A660-149 CEP: Nokia 5800
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Laptop
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094