Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fullflavor1977
Gerçek AdSerkan Sekreter
Doğum Tarihi15 Temmuz 1977
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 67
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Benim otomatik 1.6 hdi Peugeot 308. 6.1 yakiyor ki ben fazla buluyordum demek iyimis.... Mesaja git »
Arastirmistir fener ama sanırım oyuncu kariyerini orada bitirmek istedi.... Mesaja git »
Tolgay neden kadroda yoktu sevgili fenerbahceliler?... Mesaja git »
Aziz'den kurtulmak isterken en beceriksiz sadece dedesinin sayesinde ismi olan adama kucak açarak.en büyük yanlışa düştü sevgili fenerli arkadaşlarım... Mesaja git »
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 Çıktı-(225-45-17 ALINDI) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
3 sene önce asy2 serisini almıştım. O zamanın en iyi lastikleriydi. Bodrum yollarında 45000 km kullandım. Ki burayı bilen bilir. Sıfır lastikler patlı... Mesaja git »
Bugün olmadı ama umutsuzluğa kapılmayalım. Daha çok seyler olacak.takımın arkasındayız.... Mesaja git »
Erkenden havalandın dur bakalım sadece1 yarı oynandı. Hoca ikinci yarı için ayarı verir.... Mesaja git »
Yabancı sinirı kolay değil. Tüm anadolu kulüpleri eski sisteme donmez.hem 5 yıllık kontrat yapıyorsun sonra oynatamiyacaksın. Kim kabul eder. Yayıncı ... Mesaja git »
Kostas takıma tam uyum saglamadan onla boyle zor bir deplasman macina çıkmak pek akıllıca olmaz. Tabi uyum, muyum risk hesabını zaten Terim yapmıştır.... Mesaja git »
Fener'e gönül veren ne yapsın. Hiçbir hedefleri kalmadi. Şampiyon'luk zaten hayal. İkincilik 'de hayal.avrupaya gitmekte artık hayal.bide UEFA tepeler... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094