Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cilgindagci
Gerçek Adkoray tümtürk
Doğum Tarihi1 Ocak 1984
Meslekaskeri personel
İlgi Alanlarıdonanım, yazılım, oyun,
KonumMardin,Derik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Eylül 2011
2. el mesaj sayısı: 58
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 11 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Başlıkta da belirttiğim gibi arkadaşlar TH11 köy arıyorum. Savunmasında sadece havan ve teslaları eksik olabilir. Araştırma kısmında çoğu fullenmiş... Mesaja git »
Satıldı konusunu başlattı (2 yıl önce)
Satıldı... Mesaja git »
Arkadaşlar monitörümü acil nakit ihtiyacımdan ötürü satıyorum. fotoğraflar orjinaldir, kutulu, garantili, faturalı eksiksiz. ölü pixel testleri 30.10.... Mesaja git »
Arkadaşlar monitörümü acil nakit ihtiyacımdan ötürü satıyorum. fotoğraflar orjinaldir, kutulu, garantili, faturalı eksiksiz. ölü pixel testleri 30.10... Mesaja git »
Asus PG278Q-Garantili,Kutulu,Faturalı,Tertemiz konusunu başlattı (2 yıl önce)
Arkadaşlar monitörümü acil nakit ihtiyacımdan ötürü satıyorum. fotoğraflar orjinaldir, kutulu, garantili, faturalı eksiksiz. ölü pixel testleri yapıld... Mesaja git »
Acil ihtiyaçtan ötürü fiyatta revizeye gidiyorum 360TL... Mesaja git »
Philips 247e6qdad monitör başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Başlıkta da belirttiğim gibi Philips 247E6QDAD model IPS-Led monitör. Vatandan alınma faturalı ve garantili. 29.06.2015 tarihli faturası mevcut. Kutus... Mesaja git »
Philips 247e6qdad monitör konusunu başlattı (2 yıl önce)
Başlıkta da belirttiğim gibi Philips 247E6QDAD model IPS-Led monitör. Vatandan alınma faturalı ve garantili. 29.06.2015 tarihli faturası mevcut. Kutus... Mesaja git »
Steelseries 800 YARDIM YARDIM YARDIM !!! konusunu başlattı (3 yıl önce)
arkadaşlar steelseries 800 kulaklık aldım fakat hiçbir ayarını yapamıyorum. driver kuruyorum onda da bir sıkıntı var. ne gibi bağlantı ve ne gibi bir ... Mesaja git »
Arkadaşlar acil yardım (kulaklık) konusunu başlattı (3 yıl önce)
Arkadaşlar daha dün steelseries siberia 800 model kulaklık aldım. En ufak bir ilerleme kaydedemedim kurulum olsun, ses almak olsun vs vs. Birde b... Mesaja git »
Arkadaşları

cengiz_vga
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
INTEL I7 6700K
ASUS Z170-Deluxe
ASUS STRİKE GTX 970
8GB*2 Gskill TridentZ 3600 Mhz
Aerocool GT-S Black Edition
800W AEROCOOL PSU
SAMSUNG PRO 256GB
WD CAVİER Black 2 TB
Seagate Baracuda 3 TB
27" Asus PG278Q
Siverstone Tundra TD02 Lite
Steelseries Siberia 800 gaming kulaklık - Logitech G710+ mekanik klavye - Logitech G502 RGB gaming mouse

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125