Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
muurtee
Gerçek AdMurat ipekbayrak
MeslekBilgisayar Mühendisi
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Ağustos 2011
2. el mesaj sayısı: 36
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: bir yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SSD Sıcak Fırsatlar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Güncel fırsatlar için son mesajları kontrol ediniz. Kingston V300 Hakkında önemli uyarı; http://forum.donanimhaber.com/m_89870789/f... Mesaja git »
MacBook ile takaslik Asus Vivobook pro konusunu başlattı (2 yıl önce)
Macbook pro icin uzerine belirli bir sınıra kadar odeme yapilabilir. Takas fiyatı gorusulur-konusulur.[size=2][/size]... Mesaja git »
Satılık AMD10K Bilgisayar başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
ben de onu yazmadığımı fark edip geri gelmiştim :)... Mesaja git »
Satılık AMD10K Bilgisayar konusunu başlattı (4 yıl önce)
23.6 inch VGA ve DVI portlu Acer monitörlü 1TB ve 500 GB iki adet harici diskli Windows 10 yüklü makinemi satıyorum. Fiyat 1500TL. Takas yo... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
SATILIK Oyun Adı : Batman Arkham Knight Ülke : US PSN Pri-Sec : Sec Fiyat : 162.5 TL * 0.4= 65 TL Ödeme : İşbankası / Akbank / Enpara ... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik-Satış-Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
SATILIK Oyun : Batman Arkham Knight Ülke : US PSN Pri-Sec : Sec Fiyat : 162.5 TL * 0.4 = 65 TL Ödeme : İş bankası / Akbank / ENpara ... Mesaja git »
PS4|Kardeşlik ve Dijital Oyun Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Satılık / Takaslık Project Cars Secondary Fiyat 50 TL Takas düşündüklerim : Far cry4 pri/sec farketmez Shadow of mordor pri/sec farketmez ... Mesaja git »
PS4|Kardeşlik ve Dijital Oyun Takas Grubu [İlk Mesajı Okuyunuz] başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Satılık Oyun Adı : Project Cars Pri-Sec : Sec Fiyat : 50 TL Ülke : TR Psn Pri hakkı forumdan bir arkadaştadır.... Mesaja git »
Batman Arkham Knight PREMIUM EDITION için kardeş aranıyor. Pri/Sec benim için farketmez.... Mesaja git »
SATILIK Oyun adı : AC Unity + Dead Kings DLC Pri-Sec : Pri Fiyat : 40 TL Sec forumdan bir arkadaştadır.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sorunsuz alışverişlerim :

Rakavuz
Uncy
avei21
mrtakdgn
table8

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109