Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
borabey06
Gerçek AdY. O.
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Temmuz 2011
2. el mesaj sayısı: 180
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Notebook Arıyorum /ANKARA konusunu başlattı (2 yıl önce)
merhaba arkadaşlar maksimim 1000 lira harici ekran kartlı marka model farketmez kırık vuruk ezik olmayan bilgisayarı olan arkadaşlar pm ile teklifi... Mesaja git »
Samsung s7 edge Alınacaktır /Ankara konusunu başlattı (2 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar s7 edge Alınacaktır elden alacağım pm ile ulasabilirsiniz... Mesaja git »
HP PAVİLİON G6 LAPTOP QUAD CORE ++++++++++449 TL ( TAKASLI ) ++++++++++++ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
HP PAVİLİON G6 SERİSİ LAPTOP... AMD QUAD CORE PHENOM II P960 İŞLEMCİ 4GB DDR3 RAM 1GB RADEON HD6470M GRAFİK KARTI 640 GB HDD cihaz temiz ve s... Mesaja git »
Turbobit,Uploaded,Rapidgator,Fileboom,ShutterStock Vb. Premium Hesap Hizmeti başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Resmi Satış Sitemiz Dİrek Ödeme Yapıp Bildirebilirsiniz. GittiGidiyor Üzerinden de Satışımız vardır , Kredi kartınız ile de alım yapabilirsiniz !!! S... Mesaja git »
Merhaba huawei P9 gümüş veya gold rengi sıfır veya sıfır gibi ciziksiz telefon arıyorum garanti şart değil acil alınacaktır elden nakit olarak satmak... Mesaja git »
Pil süresi biraz daha az gibi ama kullanımı iyi mesajlarda sıkıntı vardı başka bir mesaj uygulaması kurdum sorun yok... Mesaja git »
LG G5 Alınık / Ankara silinebilir başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar sıfır veya sıfır ayarında lg g5 arıyorum bir adet kendim için alacağım satmak isteyenler pm yoluyla ulaşabilirler en kısa sürede c... Mesaja git »
Meizu M1 Note 599TL 32gb konusunu başlattı (2 yıl önce)
Sıfır cihaz kutusunda kırılmaz cam hediyeli Fiyat 599tl Takas sadece sıfır kutulu yüksek özellikli telefonlarla olur Kaydı yapılmıştır... Mesaja git »
LG G5 Alınık / Ankara silinebilir konusunu başlattı (2 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar sıfır veya sıfır ayarında lg g5 arıyorum bir adet kendim için alacağım satmak isteyenler pm yoluyla ulaşabilirler en kısa sürede c... Mesaja git »
İphone 6S 64gb Sıfır Garantili 2600TL Kayıtlıdır başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
arabistandan alındı orda mecbur denemek zorundaydım arkanızı dönünce kimi bulacaksınız 2.side çoktan telefon satıldı yerini buldu bile kusura bakma... Mesaja git »
Arkadaşları

asi.orhan
Pano

hamza06018
26 Aralık 2011; 11:53:47
Nevfel
Referansları
Genel Puan

Ürün: --Satıldı -Coolit Eco A.L.C Sıvı Soğutma 100TL
Alıcı: YasinCC
Tarih: 22 Mayıs 2012; 22:17:50
Yorum
Sorunsuz ve hızlı bir alışverişti
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Mercedes
Mobil cihaz
Samsung
Takım
Beşiktaş
Klima
Mitsubishi Heavy
Ses Sistemi
Logitech
GPS, Navigasyon
Navitech

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.156