Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
webmaster53
Gerçek AdXxX XxXXxX
Doğum Tarihi26 Ocak 1982
MeslekFIRINCI
Konumİstanbul,Sultangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Temmuz 2011
2. el mesaj sayısı: 44
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DealExtreme Alışveriş Hk.? konusunu başlattı (5 ay önce)
Merhaba DX.com dan alışveriş yapamıyorum fiyatlar aliexpres e göre daha uygun paypal çalışmıyor kredikartı geçmiyor webmany sistemi var üye olmama rağ... Mesaja git »
PLOTTER CNC HK ? konusunu başlattı (5 ay önce)
Merhaba epey zamandır plotter yapmak için araştırma yapıyorum kafama takılan birkaç soru sormak istiyorum. Bazı plotterler hızlı bazıları yavaş oluyor... Mesaja git »
Türkiye’nin ilk insansı robot fabrikası AkınRobotics açıldı başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Böyle bir soru maalesef cevap olarak kendi ülkesinin zafiyetlerini ima eder, şayet böyle bir kasıtla sorduysanız "ki bu potansiyel terbiye edilmemiş... Mesaja git »
İYİ Parti - Meral Akşener başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
XXX... Mesaja git »
Arayüz Dashboard Programlama hk.? konusunu başlattı (bir yıl önce)
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır merak ettiğim bir konuya cevap bulamadım belki yardımcı olabilirsiniz? yapmak istediğim şey mesela bir Dron veya RC A... Mesaja git »
Çalışmalar tamamlandı: Türkiye Uzay Ajansı kuruluyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Hiç Piri Reis diye birini ve o meşhur haritayı nasıl çizdiğini hiç merak etmişmiydiniz? burada birsürü zavallı hala çamur atmakla meşgulken bir... Mesaja git »
(ALİNİK) GTX 680 ve GTX 970 başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
680 amp var garanti ve kutusu yok ama sağlamdır hiçbir sorunu yok 450₺ bırakabilirim... Mesaja git »
GÖRSEL ARAYÜZ PROGRAMLAMA başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Kolaylaştırılmış frameworklerden örnek site adresi yada bir kaynak verebilmeniz mümkünmü ?... Mesaja git »
İlk milli silahlı insansız hava aracı Bayraktar göreve başladı başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Hayret! Zıçıp sıvayacak kimse göremedim, yok motoru bizden değil yok kaporta bizden değil'ciler ... Mesaja git »
GÖRSEL ARAYÜZ PROGRAMLAMA konusunu başlattı (2 yıl önce)
Merhaba öncelikle konuyu doğru yerde açıtığımdan emin değilim doğru kaynağa yönlendirecek arkadaşlara şimdiden Teşekkür ederim. Yapmak istediğim... Mesaja git »
Arkadaşları

rylai2113
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.141