Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ercandiler
Gerçek Adercan diler
KonumOsmaniye,Kadirli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Temmuz 2011
2. el mesaj sayısı: 94
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 9 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
doğru diyorsunda kışında evde hafta sonu yapacak hiçbişey yok dışarı çıksan bi çay 5 tl olmuş en kötü ingiltere ligini izleriz... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
digütürk combocard ziraat kampanyasını mutlaka inceleyin fena değil sporun yıldızına film yıldızı paketi yan oda aile paketi hediye 1068 yıllık ücret ... Mesaja git »
o yüzden herhangibir takımın kombinesi hala binlerce liraya satılıyor ihtiyacın olmayan birşey senin için 7,99tl etmeyebilir ama almak isteyen için bu... Mesaja git »
daha önce varmıydı bilmiyorum cepten tabletten tüm maçlarıda 12 ay izleyebileceğim... Mesaja git »
aynen iki uydu alıcısı kuruldu ama başvuruyu telefondan yapın bayiden değil... Mesaja git »
dün başvurdum gelip kurulumu yaptılar yan oda film paketi tüm maçlar ve ingiltere italya ligi ne varsa açık belgesel çizgifilm hepsi açık bence çok iy... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
AVANS miileri ödemyemezsen ceza yok kalanı borç olarak kartına yansıyor diye biliyorum sıkıntı çıkmaz beleş kredi çekmişsin gibi düşün... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
300 tl ye kadar yurtiçi biletinize yüxde 20 500 tl ye kadar yurt dışı biletinize yüzde 30 ndirim yapılır... Mesaja git »
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
maximilesımda bulunan 260 tl puanımla 260 tllik biletinize yurt içi 60 tl indirim yapablirim... Mesaja git »
maximilesımda bulunan 260 tl puanımla 260 tllik biletinize yurty içi 60 tl indirim yaparım yapablirim... Mesaja git »
Arkadaşları

HRMNKY

superhead

yuce86

meyege
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094