Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dostum kertenkele
Gerçek Adİnsan Sadece insan
Doğum Tarihi29 Şubat ****
KonumBursa,Yıldırım
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Mayıs 2011
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Samsung tab A [ANA KONU] (P550 - T550) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Güncelleme den sonra yavaşlama oldu sanki cıhazda. Şifre varsa açılışta açılırken daha uzun sürüyor bilgisayar gibi oldu... Mesaja git »
Mecool Km9 Kullanıcıları Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Cetusplay nasıl kullanılıyor tv de oynat dediğimde video ve foto bulunamadı diyor telefon da. Tamam çözdüm uygulama izinlerini açmak gerekiyormuş tel... Mesaja git »
Mecool Km9 Kullanıcıları Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Cıhaza kurulu gelen google play uygulamasında hiç bir uygulama uyumlu değil ya hani apk olarak google play ı kurmayı deneyen oldumu hiç. Cıhazda ki uy... Mesaja git »
iPhone ve iPad ile inceleme nasıl çekilir ve işlenir? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
2si1 | Doğalgaz'dan nasıl tasarruf ediyorum başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Güzel program dı dilinize sağlık... Mesaja git »
Mecool Km9 Kullanıcıları Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Benim bildiğim cihaz mekanik hdd desteklemiyor du. Hdd takınca reset atma sonucu satıcıyla iletişime geçen bir kullanıcıya böyle söylemişti satıcı.... Mesaja git »
Mecool Km9 Kullanıcıları Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Tarayıcı dan kaynaklı bu durum farklı tarayıcılar deneyin mobil sürüm olabilir tarayıcınız bende de var aynısı Crome ve Samsung tarayıcı kurdum. Öncek... Mesaja git »
Samsung tab A [ANA KONU] (P550 - T550) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Güncellemeyi kurdum. Hiç bir değişiklik yok sadece ekranı alttan yukarı çekince menüye giriyor artık menü tuşu yine var uygulama simgeleri hâlâ aynı d... Mesaja git »
Samsung tab A [ANA KONU] (P550 - T550) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Cıhazın kilit ekranı desenini unuttum fabrika ayarlarına geri yükledim uygulamaları geri yüklerken güncellemeyi de indirmiş kurup bakayım neler var ye... Mesaja git »
Mecool Km9 Kullanıcıları Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Crome dan video seyrederken video kenarlarında bir titreme oluyor bunu yapmayan tarayıcı önerebilecek varmı... Mesaja git »
Arkadaşları

L@civert

emreecl

beburak
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125