Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fozata
Gerçek AdFatih Özata
MeslekGrafik Tasarımcı
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Mayıs 2011
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
GÜNCELLEME: Twitter'da #BoycottPSNTurkey ve #PSNTurkiyeyiBoykotEt hashtagleri ile TT çalışması yapıyoruz. Atacağınız tweetlere bu hashtagleri ve @... Mesaja git »
Youtuberların tuzu kuru da ondan hocam, nede olsa çoğuna oyun bedava artı üstüne hediyeler geliyor yetmedi birde youtubedan para kazanıyorlar. Eline... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Arkadaşlar bakıyorum da 470 TL den hala sipariş veriliyor hamde standart boş sürümlere. Ses getirdiği için forumda konusu popüler konulardan özellikle... Mesaja git »
Konu popüler konulardan kaldırılmış ve üste çıkar butonu çıkarılmış, bu da demektir ki doğru yoldasınız. Ses getirdiği aşikar.... Mesaja git »
DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
@Zeadia Çok teşekkür ederim çok açıklayıcı olmuş, paketler kafamı karıştırıyordu.... Mesaja git »
DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Daha önce hiç destiny oynamadım, konuya çok uzağım. Plusla oyunu indirdim sardı ama level 20 de kaldım, level artırmak için pass mı almak lazım.... Mesaja git »
Detroit: Become Human + Heavy Rain (REFERANS) konusunu başlattı (bir ay önce)
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
SATILDI ( @phoenix_88 ) Oyun Adı : Detroit: Become Human + Heavy Rain Bölge: TR Pri-Sec: Çift Hak Fiyat: 130 tl Ödeme: Enpara - İşbank... Mesaja git »
YENi TOYOTA COROLLA(2013-)ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Dizayn Zaman İçinde Düzenlenecektir.Burada yazılanlara zaman içinde oldukça geniş ilave gelecektir.Gerçek bilgi vermek hassasiyeti ile tek tek forum t... Mesaja git »
BEBEK İÇİN OTO KOLTUĞU ÖNERİNİZ? başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
15-36 koltuk bakıyorum da hep isofixli modeller var, benim arabamda isofix yok ama yıl sonu değiştirmeyi düşünüyorum arabamı yeni alacağım arabada iso... Mesaja git »
Arkadaşları

divxcimcime

pape

Guest-D9BF17209
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Detroit: Become Human + Heavy Rain (REFERANS)
Alıcı: phoenix_88
Tarih: 5 Eylül 2018; 14:49:06
Yorum
Genel Puan

Ürün: BATLEEFIELD 1 TR ve FİFA 17 TR ÇİFT HAK TEK HESAP
Alıcı: ridvan1903
Tarih: 3 Ekim 2017; 15:27:20
Yorum
Arkadaşımız gayet ilgili , her konuda yardımcı oldu, inşallah başka bir alış verişte görüşmek üzere, her şey için teşekkür ederim Fatih hocam.
Genel Puan

Ürün: Rise of Tomb Raider (Referans)
Alıcı: Naviqator
Tarih: 24 Mart 2017; 20:00:13
Yorum
Ücreti yatırdıktan sonra bilgileri hemen yolladı. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: THE LAST OF US + BATTLEFIELD 4 PREMIUM (REFERANS)
Alıcı: Dersah.
Tarih: 29 Eylül 2016; 13:54:07
Yorum
Hızlı ve güvenli.
Genel Puan

Ürün: REFERANS İLANI PSN [inFAMOUS Koleksiyonu]
Alıcı: eyupgucluer
Tarih: 18 Haziran 2015; 17:43:31
Yorum
Değerli ve güvenilir bir satıcı, tşkler
Genel Puan

Ürün: PS3 UNCHARTED 2 (SATILDI)
Alıcı: ScriptKidie
Tarih: 18 Şubat 2015; 9:52:42
Yorum
dört dörtlük bir arkadaş sıkıntısız bir şekilde hallettik alışverişimizi.
Genel Puan

Ürün: SATILIK ANKARA PS3 KUTULU VE PSN OYUNLAR (SATILDI)
Alıcı: OSX_win
Tarih: 11 Şubat 2015; 17:22:24
Yorum
güvenilir ve yardımsever bir arkadaş..güzel alışveriş yaptık kendisiyle..forumda böyle üyelerin sayısının artması gerekiyor..
Genel Puan

Ürün: REFERANS İLANI [FAR CRY3 ve TOMB Raider]
Alıcı: ONUR.U
Tarih: 6 Şubat 2015; 16:42:28
Yorum
Sorunsuz alisveris yapilcak kisiler arasindadir kendisi.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Turkcell
Takım
Beşiktaş
TV
Samsung
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Notebook
Samsung
PSN ID
fozita

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156