Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lywnis
Gerçek AdOytun Ahmet $ahan
Doğum Tarihi29 Ocak 1983
MeslekDolly & Crane Grip
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Mayıs 2004
2. el mesaj sayısı: 95
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satıldı THK 6 Kanallı Uçuş Simülatörü konusunu başlattı (2 yıl önce)
Pırıl pırıl, çiziksiz tertemiz THKdan aldığım usb uçuş simülatörü. Hiçbir problemi yoktur. Hevesle aldım ama kullanmıyorum. Sıfır ayarında çok uygun ... Mesaja git »
Hiç kullanılmamış Intel i7 4770k stok fanı. Kutusunda pırıl pırıp tozsuz durmaktadır 30 tl... Mesaja git »
[SATILIK] 2500K ve R9 290 Tri-X'li komple sistem. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Dostum fiyatsız kalırsa ilan kaldırılır. Forum kurallarına aykırı... Mesaja git »
kamerluna nickli arkadaşa satılmıştır! İşlemci hariç full sistem. Bütün parçaların ilk sahibiyim, Vatandan sıfır aldım. Overclock yapılmadı. Sadece ... Mesaja git »
8 aylık NetMaster CBW-383ZN modemimi taşındığım için satıyorum. Taşındığım adreste int olduğu için boşa çıkmıştır. Çok çok temizdir ve hiçbir problemi... Mesaja git »
Satıldı! Sony Nex-5N Full Set / Bol Aksesuar konusunu başlattı (2 yıl önce)
Sony Nex-5N Full Set / Bol Aksesuar Çok çok az kullanıldı. Çok temizdir çizik, kırık, aşınma veya herhangi bir işlevsel problemi yoktur. Kutusu yo... Mesaja git »
Kapalı kutusunda sıfır ürün. 19.09.2018 tarihine kadar garantili. Kargo alıcıya aittir. İstanbul içi Şişli kurtuluştan gelip alabilirsiniz. Fi... Mesaja git »
Philips DS 1155 / 12 Dock Iphone 5 6 6+ SE 6s 6s+ 7 7+ (Sıfır)http://img.donanimhaber.com/upfiles/10969/a7d02b5f-ee37-437d-86ce-7f7fe8c902da.jpg htt... Mesaja git »
Ucuza Fenerbahçe Miy maç bileti başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
Arkadaşlar şehirdışında olduğumuzdan kullanamadığımız 3 fb miy maç biletini normal fiyatının altına satmak istiyorum. 5dkda passoliglere aktarabilirim... Mesaja git »
Ucuza Fenerbahçe Miy maç bileti konusunu başlattı (3 yıl önce)
Arkadaşlar şehirdışında olduğumuzdan kullanamadığımız 3 fb miy maç biletini normal fiyatının altına satmak istiyorum. 5dkda passoliglere aktarabilirim... Mesaja git »
Arkadaşları

Zebze

sstropic
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satıldı
Alıcı: Semeri
Tarih: 27 Şubat 2016; 17:41:04
Yorum
Güvenilir bir abim. 10 numara insan.. Kendisine teşekkür ederim forumda böyle insanlar görmek zor.. Her türlü alışveriş yapabilirsiniz..
Genel Puan

Ürün: Satış İptal
Alıcı: hiickimse
Tarih: 15 Ocak 2016; 3:49:28
Yorum
İletişimi, alışverişin tüm aşamalarındaki nezaketi takdire şayan. Tanıdığıma gerçekten çok memnun olduğum nadide arkadaşlardan biri. Teşekkür ederim hediyesi için de, ben de hediye ettim :)) Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: Satılık! Intel Q9300 İşlemci / Thermaltake Jing Soğutucu
Alıcı: trusen
Tarih: 30 Aralık 2015; 20:29:03
Yorum
Teşekkürler...
Genel Puan

Ürün: Satılık! Intel Q9300 İşlemci / Thermaltake Jing Soğutucu
Alıcı: FX_8320
Tarih: 30 Aralık 2015; 19:54:35
Yorum
ilgili satıcı güzel fiyat alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan

Ürün: Satılık! 2x2gb ddr2 Kingston Hyperx 1066 / 2x2gb ddr2 Patriot Viper 1066
Alıcı: sasmalco
Tarih: 30 Aralık 2015; 19:52:24
Yorum
ilanda yazanlar ve gonderilenler aynı, hızlı kargo, guvenilir satıcı. tekrar alısveris yapmak isterim.
Genel Puan

Ürün: Gigabyte Z97X-SLI Anakart (19.08.2014 Vatan Faturalı)
Alıcı: marins
Tarih: 30 Aralık 2015; 19:50:50
Yorum
Teşekkürler
Genel Puan

Ürün: Haftasonu İndirimi A-Data 2 x 1GB Vitesta Extreme Ed ddr2 1066 Dual Channel Ram
Alıcı: kachus
Tarih: 5 Ağustos 2012; 1:33:15
Yorum
iyi bir alışverişti teşekkürler...
Genel Puan

Ürün: Zotac GTX 295 Tek Pbc - Haftasonu İndirimi
Alıcı: kachus
Tarih: 5 Ağustos 2012; 1:32:00
Yorum
iyi bir alışverişti teşekkürler...
Genel Puan

Ürün: Satılık FSP Epsilon 80Plus 600W Güç Kaynağı
Alıcı: DevrimSeven60
Tarih: 4 Ağustos 2012; 13:40:01
Yorum
Ürüne laf yok. Sağlam bir 80plus psu.Sorunsuz bir alışveriş (Elden) gerçekleşti. Güvenilir bir satıcı. Teşekkürler. :)
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109