Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dark_prince60
Gerçek Addark prince
Doğum Tarihi1 Ekim 1964
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Nisan 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ordan bakınca dünya düz görünüyor.!... Mesaja git »
demek ki sadece yol yapmamışlar. haberi göremeyen malum tayfa antenlerini göktürk 2 ye çevirsinler. :)... Mesaja git »
43000$’lık saat zamanı kendisi ayarlayabiliyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
43 bin dolara zaman makinesi alırım bu ne la :)... Mesaja git »
2si1 | AMD Muhteşem dönüyor Ryzen 3 ve Vega 2 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
20 TL Ye Kuantum Bilgisayarınıza Format Atılır. :)... Mesaja git »
2si1 | Doğalgaz'dan nasıl tasarruf ediyorum başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Termostata o kadar para vermenize gerek yok. En ucuz termostat bile işinizi görür. 22 derece ye alacaksın daha da dokunmayacaksın. Ama evde yalıtım y... Mesaja git »
Nvidia CEO’su: Moore Kanunu’nda yolun sonuna geldik başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
sağa sola arka kapı koymaktan transistörlere yer kalmıyor tabi.... Mesaja git »
2si1 | Türk Telekom indirim yaptı Vodafone yeni fiyatları açıkladı başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Mesut Çevik ; Elektrik santrallerinin çoğunluğu termik santraldir fosil yakıtla üretim yaparlar kömür, petrol,doğal gaz,biyogaz,asfalsit. Ne kadar çok... Mesaja git »
NİSSAN QASHQAİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
2011 Model Nissan Qashqai Fiyatta yardımcı olurum geleni üzmem. 1.6 Benzin 62.xxx KM Normal Visia Pakete Ek olarak EXTRALARI Yazlıklarla ber... Mesaja git »
### ► QASHQAİ KULÜBÜ ◄ ### başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
SATILIK QASHQAİ 2011 Model Nissan Qashqai Fiyatta yardımcı olurum geleni üzmem. 1.6 Benzin 62.xxx KM Normal Visia Pakete Ek olarak ?EXTRALARI Ya... Mesaja git »
NİSSAN QASHQAİ konusunu başlattı (13 gün önce)
2011 Model Nissan Qashqai Fiyatta yardımcı olurum geleni üzmem. 1.6 Benzin 62.xxx KM Normal Visia Pakete Ek olarak EXTRALARI Yazlıklarla ber... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109